Firuz Bağlıkaya
Turizm News | Turizmin güncel haberleri, online gazetesi
Bizi Takip Edin:
Çakmak: 'Dijital Türsab ile acentelerin geliri üç kat artacak'
 

Çakmak: 'Dijital Türsab ile acentelerin geliri üç kat artacak'

TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak: ''TÜRSAB Hepimizin ekibi yönetime geldiğinde dijital TÜRSAB ile acentelerin gelirleri uç kat artacak, BYK’ların ızdırabı bitecek'' dedi.

10 Şubat 2018 Cumartesi 18:52
Yazdır

TÜRSAB Başkan Adayı Emin Çakmak Sinop Okyanus restoran’da acentelerle yaptığı ‘Ortak Akıl’ toplantısında dijital Türsab projesini anlatarak “Türsab Hepimizin ekibi yönetime geldiğinde dijital Türsab ile acentelerin gelirleri uç kat artacak, BYK’ların ızdırabı bitecek. Acenteler cep telefonu veya bilgisayarlarından tek ‘tık’la tüm işlerini halledeceker” dedi.

 

TÜRSAB’TA TEKNOLOJİK DEVRİM YAPACAĞIZ


Emin Çakmak, tursabhepimizin.org sitesinde dijital Türsab’ın hayata geçme şeklini video ile anlattıkların belirterek “Bizim Türsab’a getirmek istediğimiz teknolojik devrim bugüne ait değildir. Geçen genel kurulda da projelerimizin içinde yer alıyordu ve kürsüye çıkarak anlatmıştık. Ama bazı arkadaşlar bu projeyi kıskandıkları için hayal olarak görüyorlar” dedi.

 

ORTAÇAĞ’DA DEĞİLİZ


Emin Çakmak, bir zamanlar internet üzerinden rezervasyona karşı çıkanların şimdi online ortama teslim oldukarını hatırlatarak “Ortaçağ’da Galile dünyanın yuvarlak olduğunu söylediğinde cahil ve bağnaz kişiler tarafından öldürülmüştü. Artık çağımız Galile devri değil… Dünya teknolojide uçarken, Türkiye e-devlet haline gelirken Türsab’ın dijital olmasına karşı çıkan zihniyet Ortaçağ anlayışından farklı değildir. Dünya insanlarını buluşturan, kültür alışverişini sağlayan turizm yeniliğe açık olmalıdır. Bu şekilde düşünen arkadaşların trizmci olduğu tartışılmalıdır” dedi.

 

OYLARINIZI DİKKATLİ KULLANIN
Acentelerin kongreye katılmalarını ve mutlaka oylarını kullanmalarının demokrasinin ve ortak yaşamanın bir gereği olduğunu hatırlatan  Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak, şunları kaydetti:

” Eğer sandığa sahip çıkmazsak sonra başımıza geleceklerden şikayetçi olamayız. Öncelikle bugüne kadar yapılanları, yapılmayanları ve yapılmak istenenleri iyi incelemeliyiz. Bizler için en iyi olacak yolu seçerek mesleğimizin geleceğini tayin etmeliyiz. Şimdi sorumluluk sandığa gelerek oyunu sağduyulu bir şekilde kullanacak acentelerdedir. Bu nedenle oyunuza sahip çıkın ve size en iyi hizmet edecek, yıllardır kangren haline gelen sorunları çözecek olanlara oy verin Eğer bizim ortaya koyduğumuz projeleri veya daha iyilerini hayata geçirecek birileri varsa hep birlikte yanında olalım. Her zaman tekrar ediyoruz Biz geçen kongreden bu yana boş durmadık. Acenteler ve turizmin diğer paydaşlarının pazar payını büyüterek önemli projelere imza attık. Bu nedenle yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz.''

 

Anahtar Kelimeler: TÜRSAB, Emin Çakmak,
Andiamo Tur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Yazarlar

  Facebook'tan sektörden güncel haberleri takip
  etmek için sayfamızı beğenin

   
Çok Okunanlar
Fotogaleri
Finans
İMKB 100
116.841
USD ALIŞ
3.7720
USD SATIŞ
3.7920
EURO ALIŞ
4.6530
EURO SATIŞ
4.6770
POUND ALIŞ
5.2420
POUND SATIŞ
5.3180
ALTIN ALIŞ
161.8400
ALTIN SATIŞ
162.3900
Hava Durumu
Havadurumu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS

Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Turizm News, turizmden güncel haberleri, köşe yazılarını ve sektörel bilgileri turizm profesyonellerine ve yöneticilerine ulaştıran haber sitesidir.
Okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Turizm News sorumlu tutulamaz.

Sitemiz İYAD üyesidir

Yazılım: Haber Sitesi Kur