Itır Köylü, BODER Başkanlığı'na aday

Bodrum Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği'nin (BODER) 23 Haziran'da yapılacak genel kurulunda turizmci olan Köylü Ailesinin kızı Itır Köylü, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.


Itır Köylü, BODER Başkanlığı'na aday

Köylü, yaptığı açıklamada, turizmin tüm paydaşlarının mutlu olduğu bir Bodrum yaratma arzusunda olduklarını belirterek,  tüm turizm paydaşlarına hizmet vereceklerini söyledi. Farklılaşmanın, Kazanmanın  ve en önemlisi Turizm’de Mutluluğun Yönetiminin anahtarını elinde bulunduran bir BODER Yönetimi olarak  “Sürdürülebilir” projelerle geldiğini ekleyen Itır Köylü, ''12 ay faaliyet gösterebilecek projelere, mesleki örgütlenmelere, tüm Bodrum Turizm’cisini “Biz Bir Aileyiz” anlayışı ile tek vizyon altında örgütlemeye önem vereceğiz'' dedi. 

Başkan adaylığı sürecinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile bir araya gelen Itır Köylü,  enerjik, çevik, arzulu, farklılıklara saygılı ve yönlendirici bir vizyona sahip BODER yönetiminin   üyesine ve turizm paydaşlarına değer yaratmak adına geliştirdiği fikirlerin takdirle karşılanmasından mutluluk duyduklarını ve motive olduklarını belirtti.