Reklam
  • Reklam
2021’den itibaren turizmdeki payımızı arttırmak istiyoruz

2021'den itibaren turizmdeki payımızı arttırmak istiyoruz

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Alanya’da pandemi tedbirleri çerçevesinde düzenlenen etkinlikte Alanya ve Gazipaşa Esnaf Odaları Başkanlarıyla bir araya geldi.

20 Kasım 2020 - 00:00 - Güncelleme: 21 Kasım 2020 - 12:02

Vali Ersin Yazıcı, AESOB öncülüğünde Alanya ve Gazipaşa Esnaf Odaları Başkanlarıyla yaklaşık üç saat süren toplantıda oda başkanlarının talep ve beklentilerini dinledi. Sorunların çözümü noktasında görüş alışverişinde bulunuldu. Esnaf Odaları Başkanları, Pandemi yüzünden yaşadıkları sıkıntılar, hız limitlerinin yeniden düzenlenmesi, kayıt dışılığın önlenmesine yönelik denetimlerin sıklaştırılması, zincir marketlere yönelik bir düzenleme yapılması gibi konuları dile getirerek bu sıkıntıların en aza indirilebilmesi için çözüm önerilerini ilettiler.

2021 yılından itibaren turizmdeki payımızı arttırmak istiyoruz

Toplantının sonunda Antalya’nın tüm ülke bağlamında da çok büyük sorumlulukları olduğunu dile getiren Vali Yazıcı; “Ülkemizin turizm gelirlerinin üçte biri Antalya’mızdan sağlandığı için özel bir sorumluluğumuz var. Bu sene pandemiden dolayı sezonumuz kötü geçse de, 2021 yılından itibaren bu payı arttırarak devam etmek istiyoruz. Bu sayede esnaf kazanacak, Antalya kazanacak, tüm Türkiye kazanacak diye umut ediyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber 698 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'nin ilk ve tek hayvan bakım oteli
Türkiye'nin ilk ve tek hayvan bakım oteli
THY hava kargo şirketi kuruyor
THY hava kargo şirketi kuruyor