2021 turizm sezonu için görüş alışverişinde bulundular

2021 turizm sezonu için görüş alışverişinde bulundular

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı ziyaret eden Rogoza, Rusça hazırlanan deprem kitapçığı için “Böyle bir çalışma Antalya’da bile yok” dedi.

10 Aralık 2020 - 09:20 - Güncelleme: 11 Aralık 2020 - 10:07

Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza bir dizi ziyaret için Marmaris’e geldi. Oleg Rogoza, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’a da nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Başkonsolos Rogoza’ya Marmaris Rusya Yardımlaşma Derneği (MARUS) Başkanı Olga Sezgin de eşlik etti. Görüşmenin ana konusu Corona salgını, alınan önlemler ve turizm oldu. Marmaris Belediyesi’nin bu dönemde yaptığı çalışmaları değerlendiren Başkonsolos Rogoza “Marmaris Belediyesi’nin salgına karşı yürüttüğü çalışmaları yakından takip ediyoruz. İlçede yaşayan Rusya vatandaşlarına yönelik olarak uyarı pankartları hazırladınız ve Rusça anonslar yaptınız. Ayrıca Rusça hazırlanan deprem kitapçığı da önemli bir çalışma. Böyle bir kitapçık Antalya’da bile yok” şeklinde konuştu.

Oktay ve Rogoza, 2021 turizm sezonu için de görüş alışverişinde bulundu. Rogoza Rusyalı emekliler için Marmaris’in çok iyi bir alternatif olduğunu ve bu yönde çalışmalar yapılabileceğini kaydetti. Oktay turizm konusunda yapılacak işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. 

Bu haber 836 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Onur Air'in uçakları icraya verildi
Onur Air'in uçakları icraya verildi
Yaz sezonu boyunca operasyonlarını artırıyor
Yaz sezonu boyunca operasyonlarını artırıyor