Reklam
  • Reklam
2021 yaz programını Online platformda tanıttı

2021 yaz programını Online platformda tanıttı

Türkiye Spesiyalisti Bentour Reisen 2021 Yaz programının tanıtımını yaparken, kamuoyuna ilk defa bir online organizasyonu ile ulaştı.

27 Kasım 2020 - 08:53 - Güncelleme: 28 Kasım 2020 - 11:24

Bentour CEO’su ve yatırımcılarından Deniz Uğur, tüm zorluklara rağmen geçmişteki dönemin olumlu yanlarını da değerlendirirken, özellikle yaşamış oldukları zor dönemde her kurumun birbiri ile iş birliği içerisinde olmalarının altını çizdi.

Uğur, ‘’2020 sezonunda pandemi  sonrası, alınmış olan önlemlerle, pakete dahil PCR Testi ile, ücretsiz hastalık sigortası ve cazip iptal şartları ile Türkiye Satışlarını ilk açan Tur Operatörü Bentour, ‘Sağlık ve Güvenilirlik’satış argümanın da öncülüğünü yapmış bulunmakta. Riskden ziyade fırsatların daha çok oluştuğunu görmekteyiz. Tatilcilerin yine daha çok spesiyalistleri ve burada bireysel danışmayı tercih ettikleri bir trend oluştu’’ dedi.

Deniz Uğur,  ‘’Bu yıl pazarlama kanadımıza birçok yatırımlar yaptık ve seyahat acente partnerlerimizden olumlu geri dönüşler aldık. 2021 yılında da Seyahat acente partnerlerimizle beraber birçok müşteriyi mutlu edeceğimize inancımız tam’’ diye konuştu.

2021’e bakış

Bentour Reisen Almanya Genel Müdürü Songül Göktaş-Rosati , yeni bir yaz kataloğu, yeni bir Magalog, daha fazla kalıcılık ve seyahat konseptleri ve özellikle Butik ürünleri ile A La Carte Kataloğu, Kaydırak Kataloğu ve Villa ürünleri online katılımcıları anlattı.

Türkiye’yi Yaşamak “sloganı ile otantik ve kalıcılık adı altında 2021 ilkbahar da yayınlanacak olan Magalog içeriğinde Doğu Anadolu Ekspres, “Istanbul da Dinlerin izinde „konseptli “seyahatler ya da yoga kurvaziyeri gibi alternatif ürünler bulunduğunu ifade eden Songül Göktaş Rosati, şunları söyledi:

‘’Türkiye bu sezon güvenlik ve hijyen standartlarını yüksek tutabildiğini hepimize kanıtladı ve Corona döneminde de seyahat etmenin mümkün olduğunu net bir şekilde gösterebilirdi.” Diye değerlendirmelerde bulundu. Songül Göktaş-Rosati bu yıl birkaç defa bizzat Türkiye’ye seyahat ederek yüksek güvenlik ve hijyen standartlar hakkında birinci elden bilgi edinme fırsatına sahip oldu. Göktaş-Rosati: “Bir Türkiye spesiyalisti olarak öncelikli amacımız, sorumlu ve sürdürülebilir seyahatler düzenlemektir. Yüksek kalite standardındaki ürünlerimiz de bu amacımıza ulaşmak için iyi bir temel teşkil ediyor.

Dijital olarak yayına geçen „A La Carte” Kataloğun içeriğinde,  en fazla 50 oda kapasitesi olan tesisler bulunuyor. Genelde Tarihi bölgelerde ya da şehir merkezinde bulunan konumları ile bu tesisler münferit tatilcilere son derece cezbedici bir alternatif sunmakta. Hedef kitlesi Aileler olan „Villa” ürünleri ile Bentour Reisen yoğun turizm merkezlerinden uzakta özel bir tatil imkânı sunuyor.’'

Bentour Reisen, Ana Kataloğu „Bentour Select “içeriğinde 500’den fazla otel arasında seçilen 174 tesis bulunuyor. Programdaki birçok otel, Türkiye’nin en beğenilen oteller arasında yer alıyor. Bentour ayrıca 14 yeni tesisi 2021 programına dahil etti. Aralarında örneğin 2021 de hizmete açılacak olan Kemerdeki 5 Yıldızlı NG Phaselis Bay bulunmakta.

See Feel Love“ Başlığı altında NG Phaselis Bay yetkilileri Jülide Utlu ve Seçil Yeter 2021 de açılacak olan 480 odalı 5 Yıldızlı 3250 m²   büyük bir alanda Spa Merkezi olan tatil cenneti NG Phaselis Bay otelin tanıtımını sundular.

Bentour Reisen – Partnerleri: Seyahat Acenteler

Bentour Reisen Satış Pazarlama Direktörü Christian Hauk Seyahat Acente Partnerlerine sunulan, aralarında avantajlı Provizyon Modelleri, her daim ulaşılabilirlik, 2022 ye kadar geçerli seyahat güvence sigortası ve cazip partner programları gibi hizmetlere değindi.

Bentour Reisen 2021 Tanıtımı Tourismuszukunft’dan Michael Faber ve Touristik Aktuell’den Matthias Gürtler tarafından sunuldu.

Bu haber 8560 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kemeraltı UNESCO yolunda
Kemeraltı UNESCO yolunda
İçmeler'in çehresi değişecek
İçmeler'in çehresi değişecek