Reklam
  • Reklam
Acenteleri statta bir araya getirdi

Acenteleri statta bir araya getirdi

Türk turizm sektörünün gelişimine ve ekonomisine öncülük eden Divan Grubu, Vodafone Park Arena’da sosyal mesafe kuralları kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte sektörün önde gelen acenteleriyle buluştu.

19 Ekim 2020 - 16:03 - Güncelleme: 21 Ekim 2020 - 22:51

Divan Grubu, Vodafone Park Arena’da gerçekleştirdiği etkinlikte sektörün önde gelen acenteleriyle sosyal mesafe kuralları kapsamında bir araya geldi. Divan Grubu’nun “Divan Demek Güven Demek” söyleminden hareketle pandemi döneminde gerçekleştirdiği çalışmalarının aktarıldığı etkinlikte, acentelere birlik mesajı verildi.

Divan Grubu Otelleri Satış Direktörü Deniz Dikkaya ev sahipliğinde düzenlenen buluşmada, pandemi döneminde DivanGrubu’nun hız kesmeden sürdürdüğü özverili çalışmaları acentelerle paylaşıldı.

Etkinlikte konuşma yapan Divan Grubu Otelleri Satış Direktörü Deniz Dikkaya; “Divan Grubu olarak sektörümüz için önem taşıyan acenteleriyle bir araya gelerek bu yolculukta birlikte olduğumuzu aktarmayı amaçladık. “Divan Demek Güven Demek” söylemimizle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda sizlerden aldığımız değerli destek büyük öneme sahip. Aynı sektörde birbirimizden güç alarak ilerlediğimiz bu yolda her daim bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bu haber 16286 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
47 havalimanında 962 kiracı faydalanacak
47 havalimanında 962 kiracı faydalanacak
Türkiye'nin sayılı rotalarından biri olacak
Türkiye'nin sayılı rotalarından biri olacak