Reklam
  • Reklam
Anex 3 Alara otelini kiraladı, 4 otelle daha görüşüyor

Anex 3 Alara otelini kiraladı, 4 otelle daha görüşüyor

Anex Tour Genel Müdürü Vural Karasu, Antalya'nın Alanya ilçesinde bulunan 3 Alara otelinin işletmesini aldıklarını, 3-4 otelle daha görüşme halinde olduklarını söyledi.

19 Aralık 2019 - 10:06 - Güncelleme: 20 Aralık 2019 - 12:07

Vural Karasu, Turizmdays.com'a yaptığı açıklamada, Anex Tour'un otelcilikte de büyüdüğünü, yeni otelleri bünyelerine kattıklarını belirtti.

Yeni otelleri bünyelerine katarken otelleri satın alma olayına girmek istemediklerinin altını çizen Karasu, ''Otelleri kiralama yoluna gidiyoruz. Letonya otelini daha önce kiraladık. Alanya'da Alara otellerinin 3 otelini kiraladık. Alara otel grubunun 3 otelini 10 yıllığına kiraladık. Görüştüğümüz 3-4 otel daha var'' dedi. 

Çok ciddi kapasitemiz var

Vural Karasu, şunları söyledi:

''Otelcilikte büyümek istiyoruz. Çünkü kapasitemiz bunu kaldıracak durumda. Çok ciddi kapasitemiz var. Bu nedenle otelcilikte de büyümeyi düşünüyoruz. Otelcilikte sadece Türkiye'de değil yurt dışında da büyüyeceğiz. Bu ay içinde Wietnam'da Selectnum oteli açılıyor. Uçtuğumuz bir çok ülkeye bu markaları yaymak istiyoruz. Anex olarak bazı oteller mülkümüz ve işletiyoruz. Bazı otelleri kiralıyoruz. Bazı otelleri de mülkümüz olduğu halde kiraya veriyoruz. Kapasitesi büyük olan otelleri işletmek istiyoruz. Daha küçük otelleri kiraya veriyoruz. Şu anda Anex Tour olarak 16 otele ulaştık. Bu otellerin içinde mülkümüz olanda kiralık olanda var. Ancak tamamını işletmiyoruz. Bazı otelleri kiraya verdik.''
 

Bu haber 1208 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ersoy,  ''Cumhuriyet tarihinin en büyük tarihi eser operasyonu''
Ersoy, ''Cumhuriyet tarihinin en büyük tarihi eser operasyonu''
Paris kırmızı bölge ilan edildi
Paris kırmızı bölge ilan edildi