Reklam
  • Reklam
Artık otelciler olarak 2021 yılına bakıyoruz

Artık otelciler olarak 2021 yılına bakıyoruz

Antalya'nın Bogazkent - Belek'teki otellerin yöneticileri Crystal Waterworld otelde bir araya gelerek sezon değerlendirmesinde bulundular.

20 Ekim 2020 - 11:04 - Güncelleme: 22 Ekim 2020 - 11:48

Crystal Waterworld oteli Genel Müdürü Erdal Celik'in ev sahipliğinde bir araya gelen 
Aydinbey GM Koray Arık,  Belek Beach GM Mustafa Tuncer,  Belek Beach Finans ve Mali İşler Mdr. Refik Korkmaz,  Sherwood GM Hakan Aslanoğlu, Sensitive GM Volkan Dağ, 
Siam Elegance GM Hasan Çetin,Trone Sea Gaye GM Mehmet Kurnaz ve  TUI Fun & Sun GM Muhammet Boğatekin, 2020 yılında yaşanan pandemi nedeniyle turizmcilerin birlik ve beraberlik içinde olduğunu, elde edilen tecrübeler ışığında 2021 yılı turizm sezonunun daha iyi geçeceğine inandıklarını belirttiler.

Otelciler kriz dönemlerinde bölgedeki birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, ''2020 yılı turizm sezonunda yaşanan zorluklar ve kazanılan tecrübeler ışığında 2021 yılına daha iyi hazırlanmamız gerekiyor'' dediler. 

Geçmişte otelcilerin sık sık bir araya geldiklerini belirten Erdal Çelik, ''Ancak bu yılki olağan üstü şartlar nedeni ile sezon sonu bir araya gelebildik. Geride kalan sezonda otelleri açık tutmak bile bir başarı sayılmalı. Artık otelciler olarak 2021 yılına bakıyoruz. Hedefimiz 2021 yılı'' diye konuştu.
 

Bu haber 1512 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SunExpress’ten ücretsiz Kovid-19 testi
SunExpress’ten ücretsiz Kovid-19 testi
“Turizmin geleceği için hazırız”
“Turizmin geleceği için hazırız”