Reklam
  • Reklam
Avrupalı turistlerin rotası Türkiye
Reklam

Avrupalı turistlerin rotası Türkiye

Tailwind Havayolları, 2019 yılı yaz döneminde uçuş gerçekleştirdiği ülke sayısına bir yenisini daha ekledi. Daha önce rotaları arasına İsveç, Norveç, Letonya ve Estonya’yı ekleyen Tailwind, Haziran 2019 itibariyle Romanya uçuşlarına da başladı.

17 Haziran 2019 - 17:40 - Güncelleme: 18 Haziran 2019 - 16:25

Avrupa’nın birçok noktasından Türkiye’nin turistik merkezlerine charter uçuşlar gerçekleştiren Tailwind Havayolları, İskandinavya ülkeleri, Kuzey Avrupa ve Güney Doğu Avrupa’dan gelecek turistleri Türkiye’nin tatil merkezlerine taşımaya devam ediyor. Yaz sezonunun başlamasıyla uçuş sayılarını artıran Tailwind Havayolları; rotaları arasına yeni bir ülke daha ekledi. TailwindHavayolları, yeni uçuş noktası Romanya’danilk uçuşunu 10 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirdi.

Romanya’dan ayda 2 kez Antalya’ya uçuş gerçekleştirilecek

Tailwind Havayolları, Romanya’nın Cluj ve Bacauşehirlerinden Antalya ve Bodrum’a olan uçuşlarını ayda iki gün gerçekleştirecek. Yolcularına Türkiye’nin gözde tatil merkezleri olan Bodrum ve Antalya’yaulaşma imkanı sağlayacak olan Tailwind, uçuşlarını anlaşmalı olduğu tur operatörlerinin iş birliği ile gerçekleştiriyor.v

Bu haber 731 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hac-Umre turizminde e-devlet dönemi
Hac-Umre turizminde e-devlet dönemi
Türkiye'den Bolivya'ya seyahat uyarısı
Türkiye'den Bolivya'ya seyahat uyarısı