Reklam
  • Reklam
Ayık, ’’Türkiye turizmine katkı koymaya devam edeceğim’’

Ayık, ''Türkiye turizmine katkı koymaya devam edeceğim''

Yaklaşık 7 yıldır yürüttüğü Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini, 21 Aralık 2019 tarihinde yapılan TÜROFED 6. Olağan Genel Kurulu ile sonlandıran Osman Ayık, bir mesaj yayımladı.

25 Aralık 2019 - 16:00 - Güncelleme: 26 Aralık 2019 - 14:51

Yaklaşık 7 yıldır yürüttüğü Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini, 21 Aralık 2019 tarihinde yapılan TÜROFED 6. Olağan Genel Kurulu ile sonlandıran Osman Ayık, bir mesaj yayımladı. Ayık'ın mesajı şöyle:

''TÜROFED yönetimini üstlenen Sururi Çorabatır ve takım arkadaşlarını kutluyor, Türkiye turizminin en önemli yapı taşı olan konaklama sektörüne önemli katkılar sağlayacaklarına gönülden inanıyor yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

Türkiye turizmine ve konaklama sektörüne katkı koymak adına yürüttüğümüz bu görevde beni destekleyen ve her zaman yanımda olan aileme kucak dolusu teşekkür ediyorum. Ayrıca başta Turizm Bakanlarımız olmak üzere bütün Bakanlarımıza ve Bakanlık bürokratlarımıza, Valilerimize, Belediye Başkanlarımıza, Kaymakamlarımıza ve yerel yöneticilerimize, TÜROFED Yönetim Kurulu’ndaki çalışma arkadaşlarım ve tüm TÜROFED ailesine, TÜRSAB ve TTYD başta olmak üzere tüm STK’larına teşekkürü borç bilirim.

Bundan sonra Türkiye turizmine katkı koymaya özveri tutkuyla devam edeceğim.

Türkiye’nin geleceği turizmdedir.''

Bu haber 692 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otele kumar operasyonu
Otele kumar operasyonu
THY ve İstanbul Havalimanı yine Avrupa'nın zirvesinde
THY ve İstanbul Havalimanı yine Avrupa'nın zirvesinde