Bağlıkaya, Dünya Türk İş Konseyi Buluşmasına katıldı

Bağlıkaya, Dünya Türk İş Konseyi Buluşmasına katıldı

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla Azerbaycan’da düzenlenen Dünya Türk İş Konseyi Bakü Buluşması’na katıldı.

14 Ekim 2019 - 18:44 - Güncelleme: 16 Ekim 2019 - 09:54

Dünya Türk İş Konseyi Toplantısı bugün Bakü'de gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Bakanların da geniş katılımıyla düzenlenen buluşmaya TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya da katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan etkinlikte yaptığı konuşmada Dünya Türk İş Konseyi Buluşması'nın Türk dünyasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin artmasına vesile olmasını diledi. Erdoğan, "7'nci zirvesini yapacağımız Türk Konseyi, Türk dünyası olarak son dönemde bu yönde hayata geçirdiğimiz en kritik iş birliği mekanizmasıdır'' dedi

Bağlıkaya: Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

Bağlıkaya, etkinlikle ilgile sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Bağlıkaya," 'Bir milletin iki diasporası olmaz' temasının hakim olduğu ve küresel kamu diplomasisi, Türk dünyasındaki ekonomik ilişkiler hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı değerli organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum" ifadelerini kullandı.

Bu haber 714 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rusya uçuş yasağını uzattı
Rusya uçuş yasağını uzattı
KKTC uçuşları durdurdu
KKTC uçuşları durdurdu