Bağlıkaya, Kapadokya’daki acentalarla bir araya geldi

Bağlıkaya, Kapadokya'daki acentalarla bir araya geldi

TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, Nevşehir Valiliği’nin düzenlediği Kapadokya Tanıtım Stratejisi Çalıştayı’nın ardından bölgede faaliyet gösteren seyahat acentalarının temsilcileri ile bir araya geldi.

06 Haziran 2021 - 00:00 - Güncelleme: 07 Haziran 2021 - 14:44

Kapadokya Bölge Temsil Kurulu Başkanı Talip Aldemir’in organize ettiği akşam yemeği programına, Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Bacaksız, Ceren Anadol, Ahmet Küçükyıldız, Erciyes BTK Başkanı Ali Emre Mart, bölgede görev alan eski Başkanlar ile Başkanlık Danışma Kurulu Üyesi Tansu Demir katılım sağladı.

Nevşehir, Niğde, Aksaray ve Kayseri’den gelerek yemeğe katılan seyahat acentası temsilcileri ile birlikte genel ve bölgesel sorunların değerlendirildiği programda, sektörümüzün en önemli ihtiyacının mevcut yasanın çağın gereksinimlerini karşılayamaması nedeniyle değişmesi gerektiği konusunda fikir birliğine varıldı.

1618 sayılı yasada yapılacak değişiklikler ile birlikte sektörün sorunlarının önemli kısmının çözülebileceği ve tüm seyahat acentalarının birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi ile bu yasanın değiştirilebileceği konusunda görüşler paylaşıldı.

Türkiye’nin en önemli turizm merkezleri arasında yer alan Kapadokya’nın çok daha fazla turist alabilmesi için var güçleri ile çalışacaklarını da belirten Bağlıkaya, yemeğe katılan tüm üyelere teşekkür etti.

Bu haber 717 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akdeniz'de turist savaşları: KKTC treni kaçırıyor
Akdeniz'de turist savaşları: KKTC treni kaçırıyor
Denize girerken ve güneşlenirken hava araçlarına dikkat!
Denize girerken ve güneşlenirken hava araçlarına dikkat!