Reklam
  • Reklam
Bağlıkaya, ’Seyahat acenteleri turizm sektörünü aydınlatan...

Bağlıkaya, 'Seyahat acenteleri turizm sektörünü aydınlatan birer yıldız'

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, Seyahat acenteleri turizm sektörünü aydınlatan birer yıldızıdır ve böyle kalmaya da devam edecektir.

09 Mart 2018 - 14:07 - Güncelleme: 12 Mart 2018 - 09:23

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB'ın resmi internet sitesindeki ''Başkandan'' yazılı köşesinde, ''Teşekkürler'' başlıklı yazı kaleme kaldı. Bağlıkaya,  24-25 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirdikleri TÜRSAB 23’üncü Olağan Genel Kurulu’nun ardından meslektaşlarının  teveccühü ile göreve geldiklerini anımsatarak, Genel Kurul’a katılarak oy kullanan tüm üyeler olmak üzere, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yetkililerine, Divan Heyetine, İlçe Seçim Kurulu ve sandık görevlilerine, Emniyet ve basın mensuplarına, TÜRSAB ve Lütfi Kırdar Kongre Merkezi çalışanlarına bir kez da teşekkür etti.

''Zor bir görevi üstlendiğimizi ve işimizin hiç de kolay olmadığını biliyoruz'' diyen Bağlıkaya, şunları kaydetti:

''Ancak yine sizlerden aldığımız destek ve heyecanla hem meslek birliğimiz hem de ülke turizmi için büyük işler yapacağımıza olan inancımız tam. Seyahat acenteleri turizm sektörünü aydınlatan birer yıldızıdır ve böyle kalmaya da devam edecektir. Akıl ve bilim, tecrübe ve diyalog bizim her zaman bu yoldaki kılavuzumuz olacak. Amacımız turizmi ülke ekonomisinin en güçlü çarklarından biri haline getirmek.

Değerli meslektaşlarım artık gün sen, ben, o günü değil; gün birlik olma, "biz" olma günüdür. Bütün olumsuzlukları geride bırakıp kenetlenerek mesleğimizi geleceğe taşıma günüdür. Bu vesileyle bir kez daha sizlere teşekkür ediyor ve sağlıklı, bol kazançlı günler diliyorum.''

Bu haber 6286 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜRSAB’dan Gastroantep Festivali’ne tanıtım desteği
TÜRSAB’dan Gastroantep Festivali’ne tanıtım desteği
Gezginlerin motivasyonunu anlamanın önemi
Gezginlerin motivasyonunu anlamanın önemi