Bakan Ersoy, bayram mesajı yayımladı

Bakan Ersoy, bayram mesajı yayımladı

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, “Ramazan Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

13 Mayıs 2021 - 09:54 - Güncelleme: 14 Mayıs 2021 - 17:35

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri Ersoy, “Ramazan Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Bakan Ersoy'un mesajı şöyle:

“Nefsimize gem vurup, sahip olduklarımız için şükrün gereğini tekrar tekrar idrak ettiğimiz; bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’nde bereketin, rahmetin, affın kapılarının ardına kadar açıldığı on bir ayın sultanı Ramazan’ı geride bıraktık. Manevi hazzıyla yüreğimizi ısıttık; paylaşmayı, anlaşmayı, hoş görmeyi velhasıl insan olmanın cümle güzel hasletlerini her zamankinden daha güçlü olarak hatırladık ve onlara yakışır şekilde yaradılıştan gelen sorumluluklarımızı yerine getirme çabası içerisinde olduk. Hepimizin bu ruhu yaşantımıza hâkim kılabilmesini ve yüce dinimiz İslam’ın çizdiği çerçevede kâmil insanlar olabilmemizi temenni ediyorum.

Sağlık, huzur ve refah içerisinde, bir ve beraber nice Ramazan aylarına bizleri ulaştırmasını Cenabıhakk’tan niyaz ediyor, aziz milletimizin ve bütün İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.”

 

Bu haber 2143 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Arif arif
    1 ay önce
    Bakanımız bayramımızı kutlamış,bırak şimdi bunu da sen turist getir ülkeye,senin asıl görevin bayramı bayram gibi karşılayabilemedik biz siz gibi.Para sız pulsuz bayram olmuyor ne yazık ki.ya da verin milletin tazminatlarını bizde yolumuza gidelim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 yeni otel projesine teşvik
6 yeni otel projesine teşvik
AOSB'ye otel yaptırılacak
AOSB'ye otel yaptırılacak