Başkan Yücel, ’’Alanya yüzde yüzlük bir doluluk oranına...

Başkan Yücel, ''Alanya yüzde yüzlük bir doluluk oranına ulaştı''

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ''Bayramda misafirlerimizle, yerli tatilcilerimizle birlikte Alanya’nın potansiyelinin 3-4 katına çıkacak'' dedi.

17 Ağustos 2018 - 06:04 - Güncelleme: 19 Ağustos 2018 - 12:06

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, vatandaşların ve şehirdeki misafirlerin huzurlu bir bayram geçirmesi için Alanya’nın tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla bayrama hazır olduğunu söyledi.

Bayram boyunca bölgesel olarak istenmeyen manzaralar, istenmeyen görüntülerin ortaya çıkabileceğini de anımsatan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bu durumda vatandaşların Belediyenin Çözüm Masasına 444 82 07 nolu telefona ihbarda bulunabileceklerini söyledi.
Başkan Yücel,  şunları kaydetti:

“Vatandaşlarımızın rahatsızlık duyduğu sorunlar ortaya çıkarsa bilakis belediyemizin Çözüm Masası’na 444 82 07 nolu telefondan ihbarda bulunmalarını istiyoruz. Sorunların aşılması noktasında Belediye personelimiz, müdürlerimiz, başkan yardımcılarımız ve hepimiz görevimizin başındayız. Sorunların bize ivedilikle bildirilmesini istiyoruz. Çünkü Alanya bayram ortamında hatta şu günün şartlarında yüzde yüzlük bir doluluk oranına ulaştı. 

TÜM TEDBİRLERİ ALDIK, HAZIRLIKLARIMIZ TAMAM

Bayramda da misafirlerimizle, yerli tatilcilerimizle birlikte Alanya’nın potansiyelinin 3-4 katına çıkacak. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte şehrimizde olumsuzluklar yaşanmaması için gerek güvenlik açısından gerek trafik açısından gerekse sosyal alanların hijyeni konusunda memleketin huzuru ve güveni için elimizden gelen çalışmaları yapacağız. Vatandaşlarımızın sağlıklı, huzurlu, mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.''

Bu haber 1492 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
THY haziranda 1 milyon yolcu taşıdı
THY haziranda 1 milyon yolcu taşıdı
Rusya uçuşları başlıyor
Rusya uçuşları başlıyor