Belediye otel arsasını ihaleyle satacak

Belediye otel arsasını ihaleyle satacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Melikgazi ilçesi Erciyes Mahallesi'ndeki turistik tesis alanını “Açık Teklif Usulü” ihale ile satışa çıkardı.

17 Mart 2020 - 15:33 - Güncelleme: 18 Mart 2020 - 15:59

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne ait Melikgazi ilçesi Erciyes Mahallesi 8263 ada, 1 parsel, 9.701,12 m2 yüzölçümlü turistik tesis alanı (otel arsası), 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince yapılacak “Açık Teklif Usulü” ihale ile satılacak.

İhale 31/03/2020 Salı günü saat 14.10’da Belediye Encümen Salonunda yapılacak. İhaleye katılacak olanlardan istenecek belgeler şunlar:

İştirakçilerin ihaleye katılabilmesi için verilecek kapalı teklif zarflarında aşağıda istenilen belgelerin bulundurulması zorunludur:
a-Geçici Teminat makbuzu veya teminat mektubu veya Devlet İç Borçlanma Senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeler. (Bankalar ve özel finans kurumları tarafından verilen teminat mektupları süresiz, Hazine Müsteşarlığınca ihraç edilen Devlet İç Borçlanma Senetleri nominal bedele faiz dahil edilerek ihraç edilmiş ise bu işlemlerde ana paraya tekâbül eden satış değerleri esas alınır)
b-Gerçek kişilerde ikâmetgâh ilmuhaberi, tüzel kişilerde ise bağlı oldukları oda kaydı.
c-Tüzel kişiliklerde noter tasdikli imza sirküleri.
ç-İstekliler adına vekaleten iştirak ediliyor ise, istekli adına ihaleye katılan kişinin ihaleye katılmaya ilişkin Noter tasdikli vekaletnamesi ile Noter tasdikli imza beyannamesi.
d-Şartname bedeli 100,00.-TL olup, bu bedelin yatırıldığına dair Belediye makbuzunun ibraz edilmesi.
e-2886 sayılı kanundan dolayı ihaleye katılmama cezası almadığına dair yazılı taahhütname. 3-Konu ile ilgili ihale şartnamesi ve ekleri Belediyemiz Mali Hizmetler Daire Başkanlığı Gelir Şube Müdürlüğü’nden temin edilebilir.
-Son müracaat tarihi 31/03/2020 Salı günü saat 13.30’a kadar olup, müracaatlar Belediyemiz Encümen Başkanlığı’nın (İhale Komisyonu) sekretarya görevini yapan Kararlar Şube Müdürlüğü kalemine yapılacak.
 

Bu haber 834 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜRSAB'tan kısa çalışma ödeneği rehberi
TÜRSAB'tan kısa çalışma ödeneği rehberi
Turizm çalışanları, turizmciler kadar kötü durumda
Turizm çalışanları, turizmciler kadar kötü durumda