Reklam
  • Reklam
Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel’e yeni genel müdür

Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel'e yeni genel müdür

Crowne Plaza İstanbul Old City Hotel’in genel müdürlüğü görevine sektörde 27 yılı geride bırakan deneyimli yönetici Tunay Erdal atandı.

10 Aralık 2020 - 12:12 - Güncelleme: 12 Aralık 2020 - 09:25

45 yaşındaki Tunay Erdal otelcilik kariyerine 1993 yılında Antalya’da başladı. 1999 yılında Hilton Grubu’na girerek çeşitli pozisyonlarda yer aldı. 

Tunay Erdal, 2015 yılından itibaren Park Dedeman Levent otelinin açılış süreci de dâhil olmak üzere tüm operasyonunu yöneterek Genel Müdürlük görevinde bulundu. 2017 yılından itibaren ise başarılı çalışmalarından ötürü İstanbul’un köklü otellerinden biri olan “Dedeman İstanbul” oteline atandı ve “Park Dedeman Levent” ile birlikte her iki otelin “Bölge Genel Müdürü” olarak çalıştı.

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlayan Erdal, sonraki yıllarda Cornell’de ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde ‘Gelirler Yönetimi ve Dijital & Sosyal Medya İletişimleri’ alanlarında eğitim programlarına katıldı.Tunay Erdal, lisanseğitimine 2020 yılından itibaren İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde felsefe bölümünde devam etmekte.

Bu haber 8196 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erciyes kayağın yanında kamp, spor ve termal merkez olacak
Erciyes kayağın yanında kamp, spor ve termal merkez olacak
KKTC'de tam kapanmaya gidildi
KKTC'de tam kapanmaya gidildi