DHMİ Genel Müdürü Ocak emekliliğini istedi

DHMİ Genel Müdürü Ocak emekliliğini istedi

DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak, sosyal medya hesabından, ''3 Ekim 2016'da Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak atandığım Devlet Hava Meydanları İşletmesin'deki görevimden emekliliğimi isteyerek ayrılmış bulunuyorum'' dedi.

14 Şubat 2019 - 03:00 - Güncelleme: 15 Şubat 2019 - 11:00

Ocak'ın sosyal medya hesabı twitter'dan yaptığı açıklama şöyle:

''Her kademesinde uzun yıllar bir ibadet aşkıyla çalıştıktan sonra 3 Ekim 2016'da Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak atandığım Devlet Hava Meydanları İşletmesin'deki görevimden emekliliğimi isteyerek ayrılmış bulunuyorum.

DHMİ'nin küresel bir marka haline gelmesini sağlayan büyük projelerin hayata geçirilmesi için arkadaşlarımızla birlikte gösterdiğimiz çaba ve elde ettiğimiz başarılar benim için en büyük ödül ve ömür boyu tükenmez bir iftihar vesilesidir.

34 yıl görev yaptığım bu güzide kurumda, bana destek olan tüm çalışma arkadaşlarıma, her zaman büyük destek gördüğüm basın mensubu değerli dostlarıma, bulunduğum görevlere beni layık gören tüm Makamlara minnettarım.

Bu kurumda biriktirdiğim anılar, yaşamım boyunca benim en değerli varlığım olacaktır. Bu duygularla tüm arkadaşlarımı sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum.''

Bu haber 1670 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Doğal sit alanları ranta kurban edilemez!
Doğal sit alanları ranta kurban edilemez!
İnsanların bulunduğu toplu alanlarda maske takmak zorunlu
İnsanların bulunduğu toplu alanlarda maske takmak zorunlu