Dünyanın otel devi 21’inci markasını tanıttı

Dünyanın otel devi 21'inci markasını tanıttı

Yaklaşık 95 ülkede bulunan 8 bin 900’ün üzerinde oteliyle dünyanın otel franchise veren en büyük şirketi Wyndham Hotels & Resorts, 21’inci markası Registry Collection HotelsSM’i tanıttı.

03 Haziran 2021 - 13:17 - Güncelleme: 04 Haziran 2021 - 14:08

Registry Collection Hotels, lüks segmentte giderek daha çok özgün fikirli, bağımsız otel sahiplerinin, pandeminin getirdiği zorlukların üstesinden gelmek için sektörde kendini kanıtlamış yeni ortaklar arayışına girdiği bir dönemde hayata geçiyor. Registry Collection Hotels, bir yandan yatırımcıların bağımsız fikirlerini ve bireysel yaklaşımlarını korumasına imkan sağlarken, diğer yandan Wyndham Hotels & Resorts’un iş ölçeğine ve daha düşük dağıtım maliyetiyle daha çok doğrudan rezervasyon almalarına yardımcı olan, ödüllü sadakat programı Wyndham Rewards®’a erişim imkanı da sağlıyor.

Wyndham Hotels & Resorts Başkan ve CEO’su Geoff Ballotti, “Konaklama sektörü tekrar yükselmeyi sürdürürken, dünyanın farklı yerlerinden bağımsız lüks otel sahipleri yerleşik ve köklü bir lüks marka altında satış, pazarlama ve rezervasyon desteği arayışıyla geliştirme ekiplerimizle temasa geçti. Registry’nin 200 üst sınıf, lüks, ortak sahipli resort`u ile dünyanın en büyük lüks tatil değişim programı olarak giderek daha çok tanındığını ve programın ortaklarımız Travel + Leisure Co. (eski adıyla Wyndham Destinations) tarafından başarıyla yürütülmeye devam ettiğini hesaba katarsak, Registry Collection Hotels’in ortaya çıkışı da doğal bir uyumun sonucu oldu. Registry Collection Hotels, Wyndham Hotels & Resorts portföyünün üst kademesindeki önemli bir boşluğu olduruyor ve dünyanın her yerinden, lüks hizmet ve konaklama alanında en yüksek standartları benimseyen bağımsız otelcilere titizlikle destek sağlamamıza olanak tanıyor” dedi.

 

Bu haber 884 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dünyaca ünlü turizm merkezinde begonvil ekme zorunluluğu
Dünyaca ünlü turizm merkezinde begonvil ekme zorunluluğu
Akdeniz'de turist savaşları: KKTC treni kaçırıyor
Akdeniz'de turist savaşları: KKTC treni kaçırıyor