Reklam
  • Reklam
Ermeni turistler, Türk otellerini karalamaya başladı

Ermeni turistler, Türk otellerini karalamaya başladı

Antalya'daki otellerde konaklayan Ermeni turistler, konakladıkları oteller ile ilgili kötü yorumlar yaparak Türk otellerini karalamaya başladılar.

09 Ekim 2020 - 14:15 - Güncelleme: 11 Ekim 2020 - 10:35

Azarbeycan ile Ermenistan arasındaki savaşta Türkiye'nin Azarbeycan'ı desteklemesi Ermenilerin her kesimini kızdırıyor. Antalya'da tatil yapan Ermeni turistler, otelden ayrıldıktan sonra günlük sosyal medya hesaplarından ve  otellerin değerlendirme sayfalarına kaldıkları otelleri karalayıcı yorumlar yapmaya başladılar. Diğer kalan tüm turistler kaldıkları oteller için güzel yorumlar yaparken Ermeni turistler ise ''Çok kirli bir otel'', ''Bir daha böyle bir otele gelmem'', Ortam çok kötüydü'' gibi yazılar yazıyorlar.

Crowne Plaza otel satış temsilcisi Pınar Maden ise ''Günlük sosyal medya değerlendirme ve yorumlarını kontrol ederken daha önce tesisimizde hiç konaklamamış ve genelinin ermeni asıllı olduğunu düşündüğümüz birkaç sosyal medya kullanıcısının asılsız pek çok kötü yorum ve şikayetleri ile karşılaştık. Genel Müdürümüzü konu ile alakalı bilgilendirdik. Bizler Antalya’da Türk Turizmine hizmet eden bir tesisiz. Bu tarz ırkçı yaklaşımlar Türk turizmini ve otellerin marka imajını zedeler niteliktedir. Türkiye otelciliğine yapılan bu saldırıyı onaylamıyor ve kınıyoruz'' dedi.

Otelciler kötü yorumlarda bulunan bazı Ermenilerin otellerde hiç konaklamadığının belirlendiğini ifade ettiler.(Turizm Days)

Bu haber 2312 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Muhittin Böcek solunum cihazından çıkartıldı
Muhittin Böcek solunum cihazından çıkartıldı
Batı Karadeniz'de kamp çadır alanları belirlendi
Batı Karadeniz'de kamp çadır alanları belirlendi