Reklam
  • Reklam
Fabrika bacası otel kapattırdı
Reklam

Fabrika bacası otel kapattırdı

Zonguldak Filyos'taki Şanlı Beach Resort yanındaki ateş tuğla fabrikası fırının bacasından etrafa yayılan yoğun rahatsız ve sağlığı tehdit edici toz ve kül gibi kimyasal uçucu ve yapışkan atıklar nedeniyle faaliyetini durdurdu.

27 Mayıs 2019 - 14:23 - Güncelleme: 28 Mayıs 2019 - 16:31

Otelin sosyal medya hesabından, ''Bizi tercih eden misafirlerimize bir duyuru'' başlığıyla yapılan açıklama şöyle:

''Otelimiz karşısında bulunan ateş tuğla fabrikası döner fırını tuğla üretimi dışında başka bir firmanının işi sebebiyle bilgimiz ve kontrolümüz dışında gerekli önlemleri almaksızın çalışmaya başlamıştır.

Çevremizin, doğamızın ve güzel Filyos’umuzun korunması amacıyla konu ilgili resmi makamlara bir çok kez başvurumuz mevcuttur. Fakat şu ana kadar olumlu bir netice alamadığımızı ve yasal süreçlerin devam ettiğini üzülerek belirtiriz. Bu sezon için sizlere şu an hizmet veremeyecek olmanın derin üzüntüsü içerisinde olduğumuzu bildirmek isteriz. Fırının bacasından etrafa yayılan yoğun rahatsız edici ve sağlığı tehdit edici toz ve kül gibi kimyasal uçucu ve yapışkan atıklar sebebiyle döner fırın bu şekilde çalıştığı sürece tesisimizde kalıcı veya günübirlik misafir ağırlamak bizim için olanaksız hale gelmiştir. En yakın zamanda fabrikanın bu bacayı bu şekilde çalıştırmayı durdurması halinde sizlere hizmet etmeye devam edeceğimizi bildirmek isteriz. Şimdiden anlayışınız için teşekkür eder, saygılarımızı iletiriz.''

Bu haber 1338 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Göller Ekspresi seferlere başlıyor
Göller Ekspresi seferlere başlıyor
AKG'de özel Göbeklitepe sergisi
AKG'de özel Göbeklitepe sergisi