Reklam
  • Reklam
Halkın seçimi Dedeman oldu

Halkın seçimi Dedeman oldu

İnternet’in oskarları olarak adlandırılan 16. Altın Örümcek Web Ödülleri Halk Oylaması sonuçları açıklandı. Turizm sektörünün inovatif markası Dedeman Hotels & Resorts International halk oylaması sonucu Web Ödülleri-Otel kategorisinde ödüle layık görüldü.

10 Ekim 2018 - 00:00 - Güncelleme: 11 Ekim 2018 - 16:26

Bu yıl 16’ıncı yılını kutlayan Altın Örümcek Web Ödülleri Halk Oylaması sonuçları açıklandı. Türkiye'nin en iyi internet ve web uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Web Ödülleri'nde Dedeman Hotels & Resorts International, Otel kategorisinde halk jürisi ödülüne layık görüldü.

 

Alınan ödülle ilgili açıklamada bulunan Dedeman Otel Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, “Türkiye turizm sektörünün gelişimine katkı sunmak için sürekli çalışıyoruz. Bu bağlamda tesislerimizi sektör trendleri doğrultusunda geliştirdiğimiz gibi dijital yönden de firmamızı dünyayla kıyaslıyoruz. Sektörün her anlamda öncü oyuncusu olmak için yaptığımız çalışmalar sonucunda aldığımız geri dönüşler ve Web’in Oscarları olarak da bilinen Altın Örümcek gibi saygın yarışmalardan aldığımız ödüller bizler için çok kıymetli. Özellikle halk tarafından yapılan bir oylamada alınan bu ödülü aynı zamanda yaptığımız işin ne kadar doğru olduğuna dair bir sağlama olarak da görüyoruz. Dedeman olarak her zaman teknolojinin takipçisi olacağımızı, otellerimizi dünya otellerinin de ilerisine taşımak için yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğimizi belirtmek isterim” dedi.

Bu haber 1600 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye Workshop'u  Ukrayna'da gerçekleşti
Türkiye Workshop'u Ukrayna'da gerçekleşti
Antalya 200 binden fazla Litvanyalı turisti ağırladı
Antalya 200 binden fazla Litvanyalı turisti ağırladı