Hedefimiz tanıtımlarla kente daha fazla turist getirmek

Hedefimiz tanıtımlarla kente daha fazla turist getirmek

Pandemi süreci devam etmesine rağmen bu yıl 27’nisi düzenlenen Moskova Turizm Fuarı’nda Rusların Antalya ve Manavgat bölgesine yoğun ilgi gösterildiği belirtildi.

21 Mart 2021 - 10:41 - Güncelleme: 23 Mart 2021 - 11:05

Fikri Cinokur - Antalya - Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, 16-18 Mart tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen 27. MITT Moskova Turizm Fuarı’nı değerlendirdi.

MATSO olarak Moskova Turizm Fuarında stant açarak Manavgat ve Side turizm bölgesinin tanıtıldığını belirten Boztaş, ‘’Hedefimiz yaptığımız tanıtımlarla kente bir fazla daha turist getirmektir’’ dedi.

Manavgat- Side standının fuar boyunca açık kaldığını ifade eden Ahmet Boztaş, şöyle devam etti.

‘’MITT Moskova Turizm Fuarında Ruslar Side-Manavgat destinasyonuna yönelik tanıtım standına yoğun ilgi gösterdi. Bu ilgiden oldukça mutluyuz. Acenteciler ile görüşmeler yapıldı. Ben 2021 yılında Moskova'dan ciddi bir turist akınına uğrayacağız diye düşünüyorum.”

Ukrayna’da Kiev Fuarı’na da katılacaklarını anlatan MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, şunları kaydetti.

‘’MATSO olarak Manavgat –Side destinasyonunu tanıtmak amacıyla 12-14 Nisan tarihlerinde Ukrayna UİTT Kiev 2021 Turizm Fuarına fiziki olarak katılacağız. Bu fuarında güzel geçmesini umuyoruz. Mayıs ayında İngiltere, Haziran ayında da Avrupa pazarları açılarak 2021 sezonunun 2020 yılına göre daha iyi bir şekilde geçireceğimizi umut ediyorum. Bunda ülkemizde Güvenli Turizm Sertifikası uygulaması ve turizmde çalışan personellerimizin aşılanmış olması önemli bir etken olacak diye düşünüyorum.’’

 

Bu haber 748 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Amasya'ya 5 yıldızlı otel için imzalar atıldı
Amasya'ya 5 yıldızlı otel için imzalar atıldı
THY iç hat devre ödemesine erteleme
THY iç hat devre ödemesine erteleme