Reklam
  • Reklam
İmamoğlu, "Taksi plakaları için çalışma yapıyoruz’’

İmamoğlu, "Taksi plakaları için çalışma yapıyoruz''

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni taksi plaka ihalesi ile ilgili olarak, '' ‘Şu tarihte şöyle bir ilanımız var ya da taksi ben plakaları satacağız’ diye bir tarifimiz yok. Ama elbette İstanbul’un ihtiyacı vardır. Bu konuda da çalışmalarımız vardır” dedi.

22 Ocak 2020 - 12:33 - Güncelleme: 23 Ocak 2020 - 16:37

İmamoğlu, “Taksi plakaları için İBB tarafından yeni ihale düzenleneceği iddia ediliyor. Böyle bir çalışma var mı” sorusuna, yanıtı verdi:

“İBB, İstanbul’un ihtiyaçlarını gözetliyor. Taksi plakası ihtiyacı konuşulan bir şey zaten. Elbette günü geldiğinde bu yapılacak. Aynen bundan önce yaptığımız gibi şeffaf yapılacak. Elbette yapılmalı. İhtiyaçlara bakıyor arkadaşlarım. Her konuda yaptığımız paylaşımcı, toplumla diyalog kuran, meslek erbabı olan, insanlarla konuşan anlayışımızla hareket edip, bu konuda da yakın zamanda ulaşım uzmanı arkadaşlarım bir açıklama yapacaklardır. Ama şu an, ‘Şu tarihte şöyle bir ilanımız var ya da taksi ben plakaları satacağız’ diye bir tarifimiz yok. Ama elbette İstanbul’un ihtiyacı vardır. Bu konuda da çalışmalarımız vardır.''

Bu haber 745 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otel odasında fuhuş düzeneği
Otel odasında fuhuş düzeneği
Uludağ'daki otelini kiraya verdi
Uludağ'daki otelini kiraya verdi