Reklam
  • Reklam
İngiltere vizesi başvuru merkezleri açılıyor

İngiltere vizesi başvuru merkezleri açılıyor

CSS Legal Londra ofisinden İngiltere Vizesi ve Göçmenlik Hukuku Uzmanı Hüberya İnce, İngiltere vizesi ve Ankara Anlaşması vizesi başvurusunu yapmak isteyen kişilerin, 23 Haziran'dan itibaren İngiltere Başvuru Merkezi'ne giderek biyometrik bilgilerini verebileceğini ve başvuru işlemini tamamlayabileceğini bildirdi

10 Haziran 2020 - 09:09 - Güncelleme: 11 Haziran 2020 - 09:12

İSTANBUL (AA) - Kovid-19 sebebiyle yaklaşık 3 aydır vize başvuru alımını durduran İngiltere Konsolosluğu, 23 Haziran itibarıyla başvuru almaya başlayacak.

CSS Legal açıklamasında görüşlerine yer verilen CSS Legal Londra ofisinden İngiltere Vizesi ve Göçmenlik Hukuku Uzmanı Hüberya İnce, İngiltere vizesi ve Ankara Anlaşması vizesi başvurusunu yapmak isteyen kişilerin, 23 Haziran'dan itibaren İngiltere Başvuru Merkezi'ne giderek biyometrik bilgilerini verebileceğini ve başvuru işlemini tamamlayabileceğini bildirdi.

Kovid-19 sebebiyle İngiltere Konsolosluğu'nun yaklaşık 3 aydır başvuru almayı durdurduğunu aktaran İnce, şunları kaydetti:

"Buna bağlı olarak biz de mecburen hizmetlerimize ara vermiştik. Yeni normalleşme sürecinde uyulması gereken tüm hijyen ve sosyal mesafe kurallarını yerine getirerek bizler de müşterilerimizi ağırlamaya devam edeceğiz. Ofisimize gelecek tüm müşterilere; maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarıcı olacağız.

Öte yandan, İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişiler ile halihazırda dosyası olup da salgın dolayısıyla işlemleri yarıda kalmış kişilerin, CSS Legal ofisleri ile sosyal medya kanalları üzerinden veya telefon ile iletişimde kalarak izlenecek yol ile ilgili bilgi alması faydalı olacaktır."

Bu haber 441 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Almanya'ya seyahat edecek yolcularını uyardı
Almanya'ya seyahat edecek yolcularını uyardı
2 ayrı turistik tesis ve otel imarlı taşınmazlar satılacak
2 ayrı turistik tesis ve otel imarlı taşınmazlar satılacak