Reklam
  • Reklam
ITB Berlin Fuarı’na katılacaklara Koronavirüs anketi

ITB Berlin Fuarı'na katılacaklara Koronavirüs anketi

ITB Berlin ve Messe Berlin GmbH Yönetimi'nden TÜRSAB'a gönderilen yazıda 4-8 Mart tarihlerinde düzenlenecek ITB Berlin Fuarı'na katılacaklar için COVID-19'a (Koronavirüs) karşı mümkün olan en iyi korumayı sağlamak için birçok ihtiyati tedbirlerin alındığı belirtildi.

27 Şubat 2020 - 09:51 - Güncelleme: 28 Şubat 2020 - 15:49

ITB Berlin ve Messe Berlin GmbH Yönetimi TÜRSAB'a  sağlık bilgilendirmesi konulu yazı gönderildi. TÜRSAB'ın sitesinde yer alan ve acentalara gönderilen yazı şöyle:

''ITB Berlin ve Messe Berlin GmbH Yönetiminden Birliğimize iletilen e-postada; fuar katılımcıları için COVID-19'a (Koronavirüs) karşı mümkün olan en iyi korumayı sağlamak için birçok ihtiyati tedbir aldıkları belirtilmiştir. Messe Berlin Yönetimi, gerektiğinde ilave önlemleri koordine etmek için yerel sağlık yetkilileriyle de yakın bir şekilde çalışmakta olduklarının altını çizmiştir.

Messe Berlin’den gelen söz konusu e-postada; Alman sağlık yetkililerinin şimdiye kadar fuar faaliyetlerini kısıtlamak için bir neden görmediklerine yönelik değerlendirmelere yer verilirken, Alman Ticaret Fuarı Sanayi Birliği’nin (AUMA) de Almanya Dışişleri Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı ile düzenli temas halinde olduğu bilgisi paylaşılmıştır.

Bununla birlikte; Alman Bulaşıcı Hastalıkların Önlenmesi ve Kontrolü Kanunu’nun 16. maddesi uyarınca, yerel sağlık yetkililerin, son zamanlarda Çin'de ortaya çıkan bulaşıcı COVID-19 virüsü ile ilgili olası tehlikeleri önlemek için; fuar idaresinden önlemler alınmasını talep ettiği belirtilmiştir.

Bu nedenle; ITB Berlin fuarına katılım sağlayacak herkesin ekli dosyada yer alan anketi imzalı ve eksiksiz doldurarak bilgi beyanında bulunmaları ve katılımcıların çıktısını alıp doldurdukları bu anketi fuar ziyaretleri süresince mutlaka yanlarında taşımaları gerektiği bilgisi bizlere iletilmiştir.

Önemli Not: Sorulardan herhangi birini "EVET" ile cevaplanması veya anketin tamamen doldurulmaması halinde, ITB Berlin 2020'ye erişimine izin verilmeyecektir.

Değerli Üyelerimize Saygıyla Duyurulur.

Ek: Sağlık Bilgilendirme Anketi için tıklayın.

Bu haber 647 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TUI'nin Türkiye otelleri, ödüllere doymuyor
TUI'nin Türkiye otelleri, ödüllere doymuyor
İGA'nın yolcu karşılama yasağına mahkemeden ara karar
İGA'nın yolcu karşılama yasağına mahkemeden ara karar