• Reklam
Jolly Tur, Bakan Mehmet Ersoy’u kutladı

Jolly Tur, Bakan Mehmet Ersoy'u kutladı

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, yayınladığı mesajla Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'u kutladı. Vardar, ''Kendisinin sektör için en doğru kararları, en hızlı şekilde alacağına dair inancımız tamdır'' dedi.

13 Temmuz 2018 - 14:21 - Güncelleme: 16 Temmuz 2018 - 11:26

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, yayınladığı mesajla Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'u kutladı. Vardar,  turizm sektörünün içinden gelen bir ismin bakanlık koltuğuna oturmasını sektör için hayırlı bir karar olarak gördüğünü belirterek, ''Sayın Ersoy, 30 yılı aşkın süredir birlikte rekabet ettiğimiz, özellikle TÜRSAB üyesi olarak sektörün sorunlarını, adil rekabetin her sektörde olduğu gibi turizm için de olmazsa olmaz bir unsur olduğunu bilen deneyimli bir turizmcidir. Kendisinin sektör için en doğru kararları, en hızlı şekilde alacağına dair inancımız tamdır'' ifadelerini kullandı. 

Mete Vardar'ın mesajı şöyle:

Öncelikle 9 Temmuz 2018 tarihinde başlayan yeni sistemin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Bu vesileyle yeni kabinede Kültür ve Turizm Bakanı olarak önemli bir görev üstlenen Sayın Mehmet Ersoy’u tebrik ediyorum. Turizm sektörünün içinden gelen bir ismin bakanlık koltuğuna oturmasını sektör için hayırlı bir karar olarak görüyorum.

Sayın Ersoy, 30 yılı aşkın süredir birlikte rekabet ettiğimiz, özellikle TÜRSAB üyesi olarak sektörün sorunlarını, adil rekabetin her sektörde olduğu gibi turizm için de olmazsa olmaz bir unsur olduğunu bilen deneyimli bir turizmcidir. Kendisinin sektör için en doğru kararları, en hızlı şekilde alacağına dair inancımız tamdır.

Sektöre yıllarını vermiş bir turizmci olarak temennim odur ki, şu anda ortalama seyahat acentalarıyla gerçekleştirilen 8 milyon kişilik bir hacmi olan iç turizm hareketliliği, hızlı iyileştirmelerle 20 milyon seviyesine taşınsın. Gerek sahilleri, gerek kültürü, gerekse doğası ile başlı başına bir cazibe merkezi olan Türkiye’miz hak ettiği etkinliği turizmde de hızla yakalasın. Sektör olarak yaralarımızı sararak, büyümeye odaklandığımız bu dönemde, ekonomiye ivme kazandıracak kararların alınacağına hiç şüphemiz yok. Zira güçlü bir Türkiye’nin yolu, güçlü bir ekonomiden geçer.

Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, yeni Kabineye ve bakanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.

Saygılarımla,

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar

Bu haber 5915 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Ersoy, Çeşme'deki saldırıya tepki gösterdi
Bakan Ersoy, Çeşme'deki saldırıya tepki gösterdi
 Uçaklar Erzurum'a güvenle inecek
Uçaklar Erzurum'a güvenle inecek