Reklam
  • Reklam
Kamu bankalarından tatil kredisi

Kamu bankalarından tatil kredisi

Kamu bankaları turizm sektörünü desteklemek amacıyla tatil yapmak isteyenlere uygun koşullu kredi vereceklerin açıkladı.

01 Haziran 2020 - 10:45 - Güncelleme: 02 Haziran 2020 - 09:41

Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan yapılan ortak açıklamada,  kamu bankaları tatil yapmak isteyenlere de uygun koşullu finansman sağlayacak. Tatil yapmak isteyen ve ilgili banka aracılığı ile maaş alan emekli ve çalışan müşterilerin tatil ve seyahat giderlerinin finansman ihtiyacının uygun şartlarda sağlayacaklarını duyurdu.

Bunun yanında turizm sektörünü desteklemek amacıyla; bankalarla anlaşma yapacak seyahat acentelerine tatil paketi satın almak için başvuran müşterilere 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade ile uygun şartlarda finansman imkanı sunulacak.

 Söz konusu kredinin 1. ve 2. taksitleri ilgili firma ve banka tarafından ödenecek; müşterilerin taksit ödemesi 9 ay sonra başlayacak. Bu kapsamda müşterilerin kullanacağı kredinin faizi aylık yüzde 0.67 oranına denk geliyor.

Tatil Destek Tüketici Kredisi örnek ödeme tablosu:

Kredi Tutarı (TL)

Kredi Vadesi (Ay)

Taksit Tutarı (TL)

Toplam Geri Ödeme (TL)

10.000

6+30(*)=36

421

11.789

 

Bu haber 5860 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • JAMES
    5 ay önce
    Bu tanıklığı yazıyorum çünkü Frankie Boardman'ın bana ve ailem için, geleceğine dair bir umut olmadığını düşündüğümde ve bize çok düşük faizle kredi vererek ailemi tekrar canlı hissettireceğinden dolayı minnettarım. % 3 oranında iyi Son aylarda borçları ve faturaları ödemek için bir kredi arıyordum, tanıştığım, aldattığım ve nihayet Tanrı tarafından gönderilen Lender ile tanışana kadar toplamda 45.000,00 dolar paramı aldım. İnternette hala gerçek kredi verenler olduğunu düşünmemiştim, ama büyük bir sürprizle, borcumu çok fazla zaman harcamadan bu büyük şirketten aldım, bu yüzden orada iş veya başka amaçlar için herhangi bir kredi arıyorsanız, Frankie'ye e-posta göndermeni tavsiye ederim: (larsson_investors@outlook.com)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otel çalışanlarından, engelli sanatçı Öztürk'e tekerlekli sandalye
Otel çalışanlarından, engelli sanatçı Öztürk'e tekerlekli...
İstanbul Havalimanı'ndaki erişilebilir hizmetlerle kolay yolculuk
İstanbul Havalimanı'ndaki erişilebilir hizmetlerle kolay yolculuk