Karabulut, TÜRSAB Ege YTK Başkanlığı’na aday oldu

Karabulut, TÜRSAB Ege YTK Başkanlığı'na aday oldu

TÜRSAB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi ve Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği (SAYD) Bölge Temsilcisi Murat Karabulut, 25 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşecek Ege Yöre Temsil Kurulu seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

14 Temmuz 2018 - 00:03 - Güncelleme: 16 Temmuz 2018 - 16:19

Karabulut, yaptığı açıklamada, son TÜRSAB Genel Kurulu’nda, Değişim Grubu hareketi ile Firuz Bağlıkaya öncülüğünde, tüm Türkiye’de bir değişim yaşadıklarını ve bu değişimin bir parçası olarak acenteci arkadaşlarının oyları ile, TÜRSAB Yönetim Kurulu’nda Yedek Üye olarak görev aldıığını anımsattı.

Bu yaşanan değişim rüzgarının, bölgesel anlamda Ege’ye de gelmesi için Ege YTK seçimlerinde ekip arkadaşları ile beraber aday olduğunu belirten Karabulut, şunları kaydetti;

''Sorunların merkezinde olan bölgemizde, daralan iş hacminin sebepleri üzerine çalışıp, iyileştirme mücadelesi vermek arzusundayız. Ingoing-Outgoing tur, Otel, Bilet, Gemi Satış, Kültür Turları, Organizasyon, Mice, Hac vb. ihtisas alanlarında, tüm arkadaşlarımızı temsil kabiliyetine sahip bir ekibe sahibiz.

Sektörümüzün tüm segmentlerinin içine, kangren gibi giren belgesiz, vergisiz veya haksız ticaretin önüne geçmek en büyük gayemizdir.

Yıllaradır mesleğimizin çeşitli kademelerinde yer alarak edindiğimiz tecrübeleri, gençlik ve dinamizm ile harmanlayıp çalışacağız. Bunun için dün ve bugün olduğu gibi koltuk değil, işimiz aşımız ve sektörümüz için çalışacak herkes ile beraber varız diyoruz!..

Yıllardır kapı kapı gezerek anlattığımız projelerimizi, Genel Merkezimiz ile iş birliği içinde gerçekleştirmek için adayız.

 ‘‘BİRŞEY DEĞİŞECEK HERŞEY DEĞİŞECEK’’ dedik.

Değişti, daha da değişecek…

Bu sebeple 25 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşecek Ege Yöre Temsil Kurulu seçimlerinde, siz İzmir ve Manisa’lı hemşerilerimize projelerimizi paylaşma şansına sahip olup, destek isteyeceğiz.''

Murat Karabulut kimdir?

01.01.1970 İzmir doğumlu Murat Karabulut, evli ve 1 kız babasıdır. Murat Karabulut, daha önce sektörde çeşitli acentelerde yönetici ve Müdür olarak görev yaptıktan sonra, Şino Tour Seyahat Acentesinde ortak olarak çalışmış.  Son olarak ta İzmir Mavi Turizm’i kurarak sektöre hizmet etmeye devam etmektedir. Kendisi; Dokuz Eylül Turizm İşletmecilik Yüksek Okulu mezunu olup, Türsab Yönetim Kurulu Yedek Üyesi ve SAYD(Seyahat Acenteleri Yöneticileri Derneği), ATIOYOMED Bölge Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyesidir.

 

 

Bu haber 17384 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Niki Tsiropoylou
  10 ay önce
  Secebilecek en iyisidir sektorun en durust en namuslu insanlardan biridir Murat Karabulut basarilar dilerim
 • Alize tiras
  10 ay önce
  Başarilar.. hedefler kayitsiz kalmamali.. ege bolgesinin yeniliklere herzaman ihtiyaci var... basarilariniz daim olsun .. murat karabulut... simdiden tebrikler....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alman acentacılar Bodrum'da
Alman acentacılar Bodrum'da
THY 86 yaşında
THY 86 yaşında