Reklam
  • Reklam
Karaloğlu, ’’Turizmde hedef büyüttük’’

Karaloğlu, ''Turizmde hedef büyüttük''

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

31 Aralık 2019 - 09:40 - Güncelleme: 01 Ocak 2020 - 13:54

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Karaloğlu'nun mesajı şöyle:

Başarılarla güzelliklerle dolu bir yılı, 2019’u geride bırakırken, yeni hedeflerle yepyeni bir yıla daha merhaba demenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

2019 yılı, hem şehrimiz hem de ülkemiz açısından çok verimli bir yıl oldu. Bir yandan ülkemizin bir barış ve huzur adası olarak kalması için, bir yandan da 2023 hedeflerimize ulaşmak için gayret ettik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde etkin ve kararlı bir şekilde Türkiye’yi hedeflerine taşımak için azim ve kararlılıkla çalıştık; ülkemizi daha müreffeh ve daha güçlü kılmak için çalışmaya devam ediyoruz. 

Şüphesiz ki Antalya’mız, ülkemizin aynası, vitrini; turizm başkenti... Hamdolsun, 2019’da bu unvanımızı pekiştirdik. Hep birlikte emek vererek16 milyon yabancı misafir hedefimize ulaşmayı başardık. Elbette, sadece sayısal başarı elde etmedik. Bir yandan ürün ve pazar çeşitliliğimizi artırırken, bir yandan da markamızı güçlendirdik, hedef büyüttük.  

Turizmin yanı sıra, tarımda da başarılı bir yılı geride bıraktık.  Hem üretimimizi, hem hedef pazarlarımızı, hem de kazancımızı artırmayı başardık. Diğer taraftan, hükümetimizin destek ve teşvikleriyle, kamu kurumlarımızın katkısı ve yerel yönetimlerimizin gayretli çalışmalarıyla, başta eğitimde olmak üzere çok sayıda eser ve hizmeti Antalya’mıza kazandırdık, vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. 

2020 yılına yeni umutlarla, büyük hedeflerle giriyoruz. Daha güçlü, daha mutlu ve daha umutlu giriyoruz. Biriz, beraberiz, hazırız; 2020’de daha çok çalışacağız. Hedefimiz, 2019’daki başarılarımızı, 2020’de daha ileriye taşımak... İnşallah, yeni yılda da, turizmden tarıma, teknolojiden ticarete yeni eser ve hizmetlere imza atacağız. Bir ve beraber çalışarak, şehrimizi, ülkemizi daha iyi yarınlara taşıyacağız. Buna yürekten inanıyorum. 

Bu inançla, yeni yılın, insanlığın barışına, huzur ve mutluluğuna vesile olmasını temenni ediyorum. Antalyalı hemşehrilerimiz ve yeni yıl dolayısıyla Antalya’da bulunan misafirlerimiz başta olmak üzere, herkesin yeni yılını kutluyorum.  

 

Bu haber 627 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
THY Almanya yolcularını uyardı
THY Almanya yolcularını uyardı
Merit otellerinden yeni açıklama
Merit otellerinden yeni açıklama