Reklam
  • Reklam
KATİD satışın ipliğini pazara çıkardı

KATİD satışın ipliğini pazara çıkardı

Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği'nin (KATİD) organize ettiği ve Venta Professional Eğitim Danışmanlığın desteği ile North Point Hotelde gerçekleştirilen eğitimde satış teknikleri farklı bir bakışla işlendi.

20 Nisan 2018 - 10:00 - Güncelleme: 22 Nisan 2018 - 19:33

Samsun ve çevre illerden gelen 40 a yakın otel yöneticileri ve satış elemanlarının katılımıyla  “Satışın ipliğini pazara çıkartıyoruz” mottosu ile gerçekleşen eğitim programı hakkında görüşlerini aldığımız Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği KATİD başkanı Murat Toktaş ”Her şeyi devletten ve yerelden beklemek haksızlık olur. Bizler STK olarak taşın altına elimizi koymalıyız. Bölgedeki otelcilerin çatı örgütü olan KATİD üzerine düşeni yerine getirmeye çalışıyor. Sadece bu sen 4 ayda 4 eğitim programı ile ihtiyacımız olan konularda tesislerin eksikliklerini sektörde lider firmalardan aldığımız eğitimlerle kapatmaya çalışıyoruz. Bu günkü organizasyona destekleri için Venta Professional Eğitim Danışmanlığa teşekkür ederim.” dedi.

Venta Professional Eğitim Danışmanlık kurucusu Eğitmen/Danışman Esra Baş ve Yazar/Eğitmen İlker Taner Uzun tarafından keyifli ve eğlenceli geçen eğitim sonrası yorumlarını aldığımız Esra Baş “Farklı destinasyonlarda çalışmalar yapmak her zaman keyif vermiştir. Samsunda da çok güzel bir katılımla karşılaşmak bizi mutlu etti. Eğitime gelenlerin istekli oluşu keyifli bir programın geçmesine neden oldu. Bizde Venta Professional Eğitim Danışmanlık  olarak sadece büyükşehirlerde değil Anadolu’nun birçok şehrinde verdiğimiz eğitimlerle sektörlerin yanında oluyoruz.” dedi.

Grand Sheraton Hotel Genel müdürü Savaş Türkay ”En büyük sorunumuz donanımlı personel. Tesislerimizin fiziki olarak hiçbir eksiği olmamasına karşılık donanımlı personel konusunda çok sıkıntı yaşıyoruz. Bu tarz eğitim çalışmaları personelin motivasyonunu arttırdığı gibi sektöre yatkınlığınıda artırmaktadır.” dedi

Bu haber 7802 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zafer Cengiz
    3 ay önce
    Yıllarca tasarruf uğruna "yetişmiş personelin hak ettiği ücretleri vermeyerek" elinde tutamayan ve cümleten sektörden de kaçmasına neden o***" işletmelerimiz.. Bugün konjonktürel olarak dolabilecek tesislerde "acemi personel ile ne yapabileceklerini" görerek yaşamak ve 2018 yılında gelecek turistlere de ARTIK genel olarak #TürkTURİZMİ'nde "kaliteli hizmet özelliğinin kaybedildiğini" ispatlamak zorunda kalmaktadır! Turizmin elde ka*** son İMAJ-İTİBAR kalıntılarınıI da silip-süpürecek bu süreç gereğince yönetilemez ise- CÜMLETEN Rahmetler olsun..! #TurizmdeÇÖZÜM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erkekler 2 saatte kadınlar 2 günde valiz hazırlıyor
Erkekler 2 saatte kadınlar 2 günde valiz hazırlıyor
İşsizlik yarım puan düştü
İşsizlik yarım puan düştü