Reklam
  • Reklam
KETAV’da görev dağılımı yapıldı

KETAV'da görev dağılımı yapıldı

Kemer Tanıtım Vakfı’nın (KETAV) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nın ardından ilk yönetim kurulu toplantısı, KETAV Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında yapıldı.

22 Haziran 2019 - 15:33 - Güncelleme: 24 Haziran 2019 - 15:56

Göynük Mahallesi’ndeki Ulusoy Otel’de yapılan toplantıya, Belediye Başkanı ve KETAV Başkanı Necati Topaloğlu’nun yanı sıra, KETAV Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. 
Toplantıda, KETAV Başkan Yardımcılığı’na Volkan Yorulmaz, Muhasip Üye olarak ise Aydın Aytuğ seçildi.

KETAV’a üye sayısını artırmak için Kemer bölgesi genelinde gerekli çalışmaların yapılması ve Kemer tanıtımı için profesyonel olarak çalışmalar olacağı kararları alındı.

Kemer tanıtımı ve turizmi için bölgede yapılan en önemli organizasyonlardan olan Phaselis Sanat Festivali’nin 10’uncusunun 9-14 Eylül tarihleri arasında yapılma kararı alındı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı ve KETAV Başkanı Topaloğlu, “Phaselis Sanat Festivali’nin Kemer tanıtımına büyük katkısı var. Bu festivali yaparken antik kentin tarihi dokusunu bozmadan yapmak önemli. İlçeye gelen yerli ve yabancı misafirlerin de bu konudaki olumlu düşüncelerini sizden öğrendik. Festival için elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.

Bu haber 1154 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TUI'nin Türkiye otelleri, ödüllere doymuyor
TUI'nin Türkiye otelleri, ödüllere doymuyor
İGA'nın yolcu karşılama yasağına mahkemeden ara karar
İGA'nın yolcu karşılama yasağına mahkemeden ara karar