Markasını Türkiye’deki yeni otelleriyle dünya çapında...

Markasını Türkiye'deki yeni otelleriyle dünya çapında büyütüyor

Dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi, Türkiye’deki yeni ve önemli otel açılışlarına ve dünya genelindeki büyümesine ilişkin detayları paylaştı.

02 Temmuz 2020 - 06:29 - Güncelleme: 02 Temmuz 2020 - 19:54

Yaklaşık 90 ülkede 9 bin 300 oteliyle dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, Türkiye’deki iki yeni oteli olan 86 odalı La Quinta by Wyndham Giresun ve 175 odalı La Quinta by Wyndham Bodrum ile La Quinta markasını büyütmeye devam ediyor.

La Quinta by Wyndham’ın dünya genelindeki portföyünde çağdaş tasarım, incelikle düşünülmüş imkanlar ve güler yüzlü hizmetin öne çıktığı 900’ün üzerinde otel bulunuyor.

La Quinta markası daha önce 404 odalı La Quinta by Wyndham İstanbul Güneşli ile ilk kez Amerika kıtaları dışına açılmıştı. Türkiye’deki iki yeni La Quinta oteli, Wyndham’ın markayı 2018’in Mayıs ayında satın almasından bu yana dünya genelinde gerçekleştirdiği bir dizi açılış ve proje anlaşmasının arasına katılıyor.

Wyndham, Yeni Zelanda’da iki yeni La Quinta oteli açarak markayı Asya Pasifik bölgesine genişleteceğini geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Geçtiğimiz yıl ise Dominik Cumhuriyeti’nde sekiz yeni La Quinta otelinin açıklanacağı duyurulmuştu ve bu otellerin altısı şu anda yapım aşamasında. Dominik Cumhuriyeti’ndeki yeni oteller, markanın Latin Amerika’da 14 otelin bulunduğu portföyünü genişletmiş olacak. Markanın Wyndham Hotels & Resorts bünyesine katılmasından bu yana dünya genelinde 55 yeni La Quinta oteli açıldı.

Wyndham Hotels & Resorts Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) Başkanı Dimitris Manikis, “La Quinta Wyndham Hotels & Resorts ailesine katıldığında, bu markayı dünya genelinde büyütmek için güçlü bir potansiyel gördük. Markanın Avrupa’da ve dünyanın başka yerlerinde büyümeye devam ettiğini görmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’nin güzel kıyılarındaki bu heyecan verici oteller, büyüme arzumuzu perçinliyor ve pazarda sunduğumuz çeşitliliği mükemmel bir şekilde tamamlıyor” dedi.

Wyndham, 80’in üzerinde oteliyle Türkiye’deki en büyük uluslararası otel şirketi konumunda bulunuyor. Karadeniz’in incilerinden Giresun ve Türkiye’nin en popüler sahil bölgelerinden Bodrum’un merkezi noktalarında bulunuyor.

Bu haber 4280 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
THY'den İngiltere açıklaması
THY'den İngiltere açıklaması
Formula 1 İstanbul yarışı iptal edildi
Formula 1 İstanbul yarışı iptal edildi