Reklam
  • Reklam
MarkketHub Europe etkinliği İstanbul’da yapılacak

MarkketHub Europe etkinliği İstanbul'da yapılacak

Dünyanın önde gelen B2B bedbank’ı olan Hotelbeds, güçlerini AccorHotels ile birleştirmeş ve 28 Mayıs Salı gününden 31 Mayıs Cuma gününe kadar olan sürede gerçekleştirilecek olan Hotelbeds MarkketHub Europe etkinliği ile ilgili ev sahibi destinasyon olarak Türkiye’de İstanbul’u seçti.

12 Nisan 2019 - 14:41 - Güncelleme: 14 Nisan 2019 - 13:57

''DEĞİŞEN ÖZELLİKLER” teması altında yer alan üç-gün süreli etkinlik, seyahat sektörünün, teknoloji, dağıtımın karmaşıklığı, ödemeler ve veriler gibi ana başlıkları açısından gelecek dönem için daha iyi hazırlananıp endüstrideki değişikliklere ve farklı yönelimlere nasıl reaksiyon göstermesi gerektiğini keşfetmeye çalışacak.

Hotelbeds, etkinlikle ilgili stratejik ortağının, İstanbul’da sahip olduğu ve önde gelen üç mülkiyet birimi olan, Swissotel The Bosphorus, Fairmont Quasar ve Novotel Istanbul Bosphorus’ta etkinliğe ev sahipliği yapacak olan Accor olacağını teyit etmekten gurur duymaktadır.

Accor’un önde gelen bir yöneticisi, etkinlikte toplantı açılış konuşması yapacaktır. İlaveten, önden gelen endüstri yayıncısı Skift ile tanınmış endüstri analistleri Phocuswright’ın her ikisi de, konunun ana hatlarını içeren birer konuşma yapmak üzere kürsüye gelecek ve ilaveten bir panel oturumuna da ev sahipliği yapacaktır. Amazon, Google ve Alibaba’yı temsil eden uzmanlar da, kürsüye gelecekler ve ilave konuşmacılar da  sıraları geldiğinde anons edilecektir.

MarketHub Europe, tamamı Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın temel tedarik pazarlarından, sayısı 300’e kadar olan en önemli Hotelbeds ortakları tarafından iştirak edilen davete-bağlı bir etkinlik. Katılımcılar, tur operatörlerini, hava yollarını, sadakat ve ödül noktaları programlarını, en önde gelen seyahat acentesi zircirlerini ve online seyahat ecentelerini kapsamakta.

Platin, Altın, Gümüş ve Bronz ortaklar olarak da teyit edildi.

Hotelbeds’in Bedbank Genel Müdürü, Carlos Munoz şu yorumu yaptı:

“Bu yılın MarketHub Europe’un ev sahibi otel ortağı olarak Accor Otellerinin verimli ve alicenap desteği sayesinde Istanbul’da organize edileceğini duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Buna ilaveten, hem Skift hem de Phocuswright’dan konuşmacıların, dağıtımın karmaşıklığı gibi önemli başlıkları tetkik etmek üzere – kürsüye gelerek ilgili konulara ilişkin konuşmalar yapacağını bildirmenin heyecanını da yaşadığımı ifade etmek istiyorum.

MarketHub Europe etkinliği, özellikle bizler için heyecan verici olacaktır çünkü yeni ve geliştirilmiş bir işi yaratmak için sıkı şekilde çalışmakta olduğumuz önceki yıl esnasında, bir konsolide şirket olarak ilk edisyon olacaktır.

“Sponsorlarımızın hepsine ve özellikle de sadakatlerinden dolayı müşterilere bunların yanında da pazarda mevcut olan en münhasır ve en iyi anlaşmaların yapılmasına devam etme hususunda bizlere vermiş oldukları güven için şahsen teşekkür etmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.”

AccorHotels Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi, Sebastien Bazin de ilaveten şunları söyledi:

  “Hotelbeds, hem tur operatörleri, seyahat acenteleri, hava yolları ve sadakat programları gibi kanallardan ulaşılması zor reservasyonlar için bizlere erişim sağlayarak hem de domestik-olmayan rezervasyonlar açısından dağıtımımızın harmanlanmasını tamamlayarak ticari faaliyetimizle ilgili bir stratejik ortak olmuştur. Bu nedenle, bugünün küresel seyahat endüstrisinden üst düzey etkileyici unsurlar ile temel karar-vericilerin tamamını bir araya getirerek İstanbul’daki bu MarketHub Europe etkinliğinin bir başarı hikâyesi haline getirmek amacıyla Hotelbeds ile ortaklık yapmaktan çok memnuniyet duymaktayız.”

2009 yılından beri temel ve düzenli bir endüstriyel tamamlayıcı unsur olan MarketHub, sekizi Amerika’da, beşi Avrupa’da ve biri de Asya’da olmak üzere seyahat endüstrisini birleştirme amacına yönelik olarak önde gelen etkinliklerin biridir.  İlk MarketHub Europe, 2013 yılında Seville’de organize edilmiş ve o tarihten beri Hotelbeds, Tenerife ve Ibiza gibi muhtelif sayıdaki önde gelen İspanyol destinasyonlarında etkinlik düzenlendi.

MarketHub Europe etkinliği,  Salı akşamı bir akşam kokteyl yemeği ile başlayacak, gün esnasında bir konferans ve ticari sergiyi ve akabinde Çarşamba ve Perşembe günleri de geceleyin münhasır eğlenceyi ön plana çıkaran etkinliklerle devam edecek.

MarketHub Europe etkinliği konusunda daha fazla bilgi için, https://www.themarkethub.com/europe/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hotelbeds Hakkında

Hotelbeds, dünyanın önde gelen bir numaralı B2B Bedbank kuruluşudur.Parçalara bölünmüş ve kompleks seyahat görüntüsünde Hotelbeds, otelcinin doğrudan dağıtım stratejisi ile rekabet etmeksizin – dünya genelindeki 180.000’in üzerindeki otelin doluluk oranlarını önemli boyutta artıran yüksek-değerli, tamamlayıcı dağıtım kanallarına erişim sağlamakta ve RevPar’ı (oda başına geliri) en uygun şekle getirmektedir.

Hotelbeds bunu, otelcilere dünya genelinde 140’ın üzerindeki kaynak pazarlarda tur operatörleri, perakende seyahat acenteleri ile sadakat programları gibi B2B seyahat müşterilerine 60.000’in üzerindeki, erişimi bir hayli zor bir ağa erişim sağlamak suretiyle yapmaktadır. Bu kanallar otel ortaklarına, daha fazla rezervasyon yapan, daha az iptale giden, varış yerinde daha fazla harcama yapan ve daha uzun süreyle kalan nitelikte dönüşlü konuklar (müşteriler) sağlamaktadır.

Hotelbeds aynı zamanda da, konaklamaya ilaveten, cazibe yerleri, biletler ve araç kiralamanın yanında, 24.000 transfer güzergâhı ve 18.000 aktivite sunmak suretiyle, ek seyahat hizmetlerinin dünya genelindeki en büyük B2B satıcısıdır. “Beyond the Bed” ürün hattı kapsamında faaliyette bulunarak, hem otelcilere hem de seyahat dağıtım ortaklarına, yüksek marjlı ürünlerin önde gelen portföylerine kolayca entegre olmak ve bunları ticarileştirmek ya da pazarlamak için etkin bir platform ve güçlü vasıtalar sağlamaktadır.

 

Bu haber 1310 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Moskova’da Kaleiçi tanıtıldı
Moskova’da Kaleiçi tanıtıldı
Başkan Karaca Fethiye’nin tanıtımı için İstanbul’da!
Başkan Karaca Fethiye’nin tanıtımı için İstanbul’da!