Reklam
  • Reklam
Narin, ’’Bakanımız sektörü tanıyan başarılı bir iş...

Narin, ''Bakanımız sektörü tanıyan başarılı bir iş insanı''

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin, Kültür ve Turizm Bakanlığı görevine Mehmet Ersoy'un atanmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, ''Bakanımız sektörü yakından tanıyan başarılı bir iş insadı'' dedi.

10 Temmuz 2018 - 10:35 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 - 09:02

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) Başkanı Oya Narin, Cumhurbaşkanlığı Hükümeti Sistemi’nin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin ülkemiz ve sektörümüzün geleceği için çok önemli icraatlar yapacağı inancıyla hayırlı olmasını diledi. Narin, şunları ifade etti:

“Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yemin etmesiyle birlikte yürürlüğe giren Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin, ilgili düzenlemelerin ve ilan edilen ilk Cumhurbaşkanlığı Kabinesinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını gönülde diliyoruz.

Yeni Hükümet Sistemi ve Kabinenin, ülkemizin ve ekonomimizin hızlı değişim ve dönüşümünü yönetecek dinamizmi sağlayacağından kuşkumuz yoktur.

Bu vesileyle ekonomimizde ve turizm sektöründe ihtiyaç duyulan yapısal reformların süratle hayata geçirilmesi için her türlü katkıyı vermeye hazırız.  Yeni dönemde de tüm Bakanlarımızla Türkiye Turizm Yatırımcıları olarak yakın işbirliği ve diyalog içerisinde bulunmayı gönülden arzu ediyoruz.”

BAŞARILI BİR İŞ İNSANI

Oya Narin, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Mehmet Ersoy’un atanmasına ilişkin olarak da şu ifadeleri kullandı:

“10 Temmuz 2018 günü itibariyle hayata geçmiş bulunan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ndeki ilk Kültür ve Turizm Bakanlığı görevinin, sektörümüzü ve turizm STK’larını iyi tanıyan başarılı bir iş insanı olarak Sayın Mehmet Ersoy’a tevdiinden memnuniyet duyuyoruz.

Turizm sektörünün Türkiye ekonomisine katkısının mevcudun çok üstünde olan olağanüstü potansiyeline çıkarılabilmesi için gereken değişim ve dönüşüm yolculuğunda Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği olarak Kültür ve Turizm Bakanlığımızla her zaman olduğu gibi yakın işbirliği içerisinde çalışmalarımızı devam ettirmeyi amaçlıyor, Sayın Ersoy’un görevinizin sektörümüze ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

Bu haber 612 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Anı Tur çalışanlarından basın açıklaması
Anı Tur çalışanlarından basın açıklaması
Tüketici ile otelci arasında 'pazarlık' dönemi
Tüketici ile otelci arasında 'pazarlık' dönemi