Odayı teslim etmeden önce 24 saat boş tutacak

Odayı teslim etmeden önce 24 saat boş tutacak

Sezonu 1 Haziran’da açacak olan The Bodrum Edition, odaları bir sonraki misafirlerine teslim etmeden önce 24 saat boş tutacak.

15 Mayıs 2020 - 06:45 - Güncelleme: 16 Mayıs 2020 - 09:09

Tilkicik koyunda yer alan The Bodrum Edition, sezonu açacağı 1 Haziran öncesi hazırlıklarını yoğun şekilde sürdürüyor.2020 yazında üçüncü sezonuna başlayacak olan The Bodrum Edition, 108 konuk odası ve süiti, uluslararası üne sahip Perulu şef Diego Muñoz’un önderliğini yaptığı 2 restoranı ve ödüllü Spa’sı ile 1 Haziran’dan itibaren misafirlerine birbirinden farklı deneyimler sunacak.

Otelin ana sosyal merkezlerinden biri olan, gözlerden uzak bembeyaz kumlu plajın yer aldığı beach club sezon açılışı için genişletildi. 

Otel misafirlerini, kaldıkları süre boyunca değişmeyen kişiye özel şezlong seçimi ve fiziksel temasa gerek kalmadan cep telefonları ile odaya girmelerini sağlayan bir uygulama gibi dijital yenilikler bekliyor.

Odalar teslimden önce 24 saat bekleniyor

Otelde en üst seviyede dikkat edilen sosyal mesafe ve temizlik protokolleri ile virüs riskinin minimuma indirilmesi hedefleniyor. Bu kapsamda temizlik görevlileri Nano teknolojiye sahip sertifikalı anti bakteriyel Clean Seal temizlik ürünleri ve ULV makinaları kullanıyor. Odalar bir sonraki misafirlerine teslim edilmeden önce 24 saat bekleniyor. Otelde bütün çalışanlar aralarında en az bir metre olacak şekilde sosyal mesafeye uyuyor.

Maske ve tek kullanımlık eldivenlerle hizmet veren görevliler; odalardan, restoranlara, plajdanasansörlere kadar tüm ortak alanlarda hijyen önlemlerini arttırdı.

 

Bu haber 1285 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bodrum kıyıları havadan, karadan denetlenecek
Bodrum kıyıları havadan, karadan denetlenecek
Gastronomi temsilcilerine ''fıstık gibi'' sertifikası tanıtıldı
Gastronomi temsilcilerine ''fıstık gibi'' sertifikası tanıtıldı