Otel odalarında Mite’lara geçit yok

Otel odalarında Mite'lara geçit yok

Tatil sezonunun başlamasıyla birlikte otellerde konaklayacak ailelerin en hassas olduğu konuların başında hijyen geliyor. Özellikle alerjik bünyeye sahip kişiler için önemli sağlık sorunların ayol açan görünmez tehlike “mite”lar, sirkülasyonun fazla olduğu işletmelerde yeterli hijyen sağlanamadığında hızla çoğalarak sıkıntı yaratıyor.

31 Temmuz 2019 - 18:16 - Güncelleme: 02 Ağustos 2019 - 09:35

Turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için müşteri memnuniyeti her şeyin başında geliyor. Yaz mevsimiyle birlikte misafirleri artan işletmeler, özellikle alerjik bünyeye sahip misafirlerinin hassasiyetlerini düşünerek hijyen konusunda önleyici tedbirler almak durumunda kalıyor. Gözle görülmeyen ancak özellikle alerjik bünyelerde rahatsızlık yaratan mite’ların önüne geçebilmek içinse odalardaki yatakların, halıların, döşemelerin ve koltukların periyodik olarak özel ürünlerle temizlenmesi gerekiyor.

İşletmelerin çözüm ortağı Eczacıbaşı Profesyonel’in endüstriyel hijyen markası Maratem, mite’lara karşı geliştirdiği ürünü Maratem Anti-Mite ile mite’ların beslenmesini ve üremesini engelleyerek, bu canlılarıninsanlarda sebep olduğu zor nefes alma, baş ağrısı, ciltte kaşıntı gibi rahatsızlıkların da önüne geçilmesini sağlıyor.

Anti-Mite ile üç ay koruma

Yatak, halı, kilim, koltuk, perde, araba koltuğu, pelüş gibi yüzeylerde kullanılabilen Maratem Anti-Mite; kokusuz olması sayesinde rahat bir kullanım sağlarken, kullanıldığı yüzeyde leke de bırakmıyor.Etken maddesi sayesinde mite’ların üremesini engelleyen Maratem Anti-Mite, kullanıldığı alanlarda üç ay boyunca koruma sağlıyor.

Bu haber 1028 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AB Türkiye Delegasyonu'ndan yeşil ve gri pasaport açıklaması
AB Türkiye Delegasyonu'ndan yeşil ve gri pasaport açıklaması
Ekim'de turizm gelirleri ne kadar arttı!
Ekim'de turizm gelirleri ne kadar arttı!