Reklam
  • Reklam
Otellere ödeme yaptı

Otellere ödeme yaptı

Intourist Ticaret Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bölükbaşı, İnturist Rusya'nın İngiltere'de yaşanan iflasın ardından Türkiye'deki otellere planlar dahilinde ödeme yapıldığını söyledi.

24 Eylül 2019 - 12:07 - Güncelleme: 25 Eylül 2019 - 14:53

Intourist Ticaret Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bölükbaşı, Turizmdays.com'a yaptığı açıklamada, İnturist Rusya tarafından dün yapılan toplantıda operasyonu devam ettirme kararı aldıklarını, ardından otellere plan dahilinde ödemeler yapıldığını, çok sayıda otelin, İnturist'in bu kararını memnuniyetle karşılayıp destek mesajları yayımladığını belirtti. 

Dün Moskova'da İnturist merkez ofisinde otelcileri yakından ilgilendiren bir toplantı gerçekleştirdiklerinin altını çizen İsmail Bölükbaşı, ''Bu toplantıda otelcileri rahatlatacak kararlar alındı. Antalya ve İstanbul'a büyük bir kış operasyonu planlayan İnturist'in kararlarında bir değişiklik yok. Yakın tarihlere olan satışlarda küçük bir gerileme olmakla birlikte ileriye dönük satışlar olağan düzeyinde devam ediyor'' dedi.

Otellere yönelik ödemeler konusuna da değinilen Bölükbaşı, ''Tüm ödemelere plan dahilinde devam ediliyor. Küçük aksamalar da olsa bu plana sadık kalmak istiyoruz. Bu zor süreçte otellerin desteği belirleyici durumda. Onların desteği olursa bu dönemi çok daha az sıkıntıyla atlatırız. İlk gün çok sayıda otelci dostumuzdan destek gördük, bu desteğin artarak devam edeceğine inanıyoruz'' diye konuştu.

Bu haber 1288 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık turizmi 5 yılda yüzde 60 oranında artış yakaladı
Sağlık turizmi 5 yılda yüzde 60 oranında artış yakaladı
Turizm  “entübe” sektör olarak yaşam mücadelesi veriyor
Turizm “entübe” sektör olarak yaşam mücadelesi veriyor