Reklam
  • Reklam
Otellerindeki personel için kaliteli maske üretiyorlar

Otellerindeki personel için kaliteli maske üretiyorlar

Delphin Hotels Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kalp ve Damar Cerrahı Op. Dr. Yıldırım Cömertoğlu, kendi otellerinde çalışanlar için maske ürettiklerini söyledi.

12 Nisan 2020 - 00:00 - Güncelleme: 13 Nisan 2020 - 14:44

Delphin Hotels Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kalp ve Damar Cerrahı Op. Dr. Yıldırım Cömertoğlu, Turizmdays.com'a yaptığı açıklamada, Delfin otel grubuna bağlı 7 otel bulunduğunu belireterek, ''Tüm otelimiz şu anda kapalı. Ancak otelde zorunlu tutulan, lomanda kalan ve otelin çeşitli işlerini yapan 700 kadar personelimiz bulunuyor. Diğer personel evlerinde. Çalışan personelimizi daha sağlıklı çalışabilmesi için kendi terzilerimize kaliteli maskeler ürettiriyoruz'' dedi.

Ürettikleri maskelerin kaliteli sentetik kumaştan yapıldığını anlatan Cömertoğlu, şunları söyledi:

''Maskeler üretildikten sonra dezenfekte ediliyor. Yani sıfır mikroplu hale getiriliyor. Maskelerimizin her biri telli yapılıyor. Bu sayede maskelerin koruyuculuğu daha fazla oluyor. Biz terzihanelerimizde her gün 700 maske üretmekteyiz. Bu kadar ihtiyaç var. Toplamda 3 ayda 100 bin maske üreteceğiz. Maskeler üretildikten sonra dezenfekte edilmiş bir şekilde paketlenerek personelimize ulaştırılıyor.''

Her otelin kendi ihtiyacı olan maskeleri üretebileceğine dikkat çeken Yıldırım Cömertoğlu, ürettileri maskelerin kullanımını ve üretim aşamalarını hazırladığı bir video ile anlattı.

Bu haber 1038 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yapımı devam eden 5 yıldızlı otel kiraya verilecek
Yapımı devam eden 5 yıldızlı otel kiraya verilecek
TÜRSAB üyesi seyahat acentalarına destek paketi
TÜRSAB üyesi seyahat acentalarına destek paketi