Reklam
  • Reklam
Rezervasyon rekorunu kırdı!
Reklam

Rezervasyon rekorunu kırdı!

2019 Haziran ayında, helal özellikli konaklamada dünya lideri bir platform olan HalalBooking.com'da rekor sayıda rezervasyon yapıldı.

13 Temmuz 2019 - 00:00 - Güncelleme: 15 Temmuz 2019 - 10:03

Şirket 2009 yılında kurulduğundan beri en yüksek aylık satış rakamını kaydetti. Yalnızca 2019 Haziran ayında uluslararası satışlar 4 milyon doları (USD) buldu. Bir önceki en yüksek aylık satış 3.2 milyon dolar olarak kaydedilmişti, bu sebeple Haziran ayı önemli bir artış göstererek bir rekora imza attı.

HalalBooking.com CEO’su Elnur Seyidli, yaptığı açıklamada, “Bir takvim ayında gerçekleşen en yüksek satış rekorumuzu kırdığımız için çok heyecanlıyız. Temmuz’a harika bir giriş yaptık bu yüzden de Temmuz satışlarımızın çok daha yüksek olmasını umuyoruz. Özellikle iç pazarda son haftalarda satışlar ciddi bir artış kaydetmektedir. Birleşik Krallık'taki Brexit belirsizliği ve Almanya'daki ekonomik yavaşlama gibi iki önemli pazardaki zorlu ticaret koşullarına rağmen, bu önemli başarılara ulaştığımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
2019 yılında, şirket 2018'e göre %60 büyüme sağlayacak olan toplam 35 milyon dolarlık satış yapmayı hedefliyor, 2018 yılı da bir önceki yıla göre %70 büyüme sağlamıştı. HalalBooking şu anda 50 milyon dolar değerinde bir ön-seri A yatırım aşamasını tamamlıyor. 

Bu haber 471 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
THY'nin lüks oteli için yabancılarla görüşüyor
THY'nin lüks oteli için yabancılarla görüşüyor
Aycı, ''İç hatlardan uçaklarını neden çektiler''
Aycı, ''İç hatlardan uçaklarını neden çektiler''