Rusça ve Almanca yayınına da başladı

Rusça ve Almanca yayınına da başladı

İstanbul Valiliği kurumsal web sayfası, www.istanbul.gov.tr, İngilizce ve Arapça’nın ardından Rusça ve Almanca dillerinde yayına başladı.

22 Haziran 2020 - 00:00 - Güncelleme: 22 Haziran 2020 - 16:34

İstanbul’a dair güncel ve özel haberlerin paylaşıldığı, şehirdeki kültür sanat etkinliklerinin yanı sıra röportaj, yürüyüş rotaları, basın açıklaması ve duyuruların güncel olarak yayınlandığı İstanbul Valiliği kurumsal web sayfası İngilizce ve Arapça dillerinde yayının ardından Rusça ve Almanca dillerinde de yayın yapmaya başladı.

İstanbul’un tarihi ve kültürel değerlerini tanıtan özel haberleriyle İstanbul Valiliği kurumsal web sayfası yerli ve yabancı turistler için de önemli bir rehber olma özelliği taşıyor. Turizm başkenti İstanbul’u ziyaret edecek yerli ve yabancı turistler için önemli bir kaynak olan İstanbul Valiliği web sayfası, Eylül ayında İngilizce ve Aralık ayında Arapça yayına başlamıştı. Mayıs ayında Rusça yayına başlayan web sayfasına Almanca da eklendi.

İngilizce, Arapça, Almanca ve Rusça olmak üzere dört yabancı dilde yayın yapan İstanbul Valiliği kurumsal web sayfasının, en çok konuşulan diğer dillerde de yayın yapması için çalışmalar devam ediyor.

Almanca web sayfası için tıklatınız: http://de.istanbul.gov.tr/

Rusça web sayfası için tıklayınız: http://ru.istanbul.gov.tr/

İngilizce web sayfası için tıklayınız: http://en.istanbul.gov.tr/

Arapça web sayfası için tıklayınız: http://ar.istanbul.gov.tr/

 

 

Bu haber 1064 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antalya ve İzmir'den Cenevre uçuşlarına başlıyor
Antalya ve İzmir'den Cenevre uçuşlarına başlıyor
Onur Air'in uçakları icraya verildi
Onur Air'in uçakları icraya verildi