SAYD, ’’Mehmet Gem’e yapılan saldırıyı şiddetle...

SAYD, ''Mehmet Gem'e yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz!''

Seyahat Acentaları Derneği (SAYD) Başkanı Hamit Kuk, turizmci Mehmet Gem'e yönelik saldırıyı kınadı.

11 Ekim 2019 - 10:51 - Güncelleme: 12 Ekim 2019 - 10:58

SAYD Başkanı Kuk, yazılı açıklamasında, ''Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Sayın Mehmet Gem’in, dün İstanbul’da davet üzerine katıldığı seçim tanıtım toplantısı sonrasında, bir turizm sektör derneğinin başkanının kardeşi ve yönlendirdiği yakınları tarafından saldırıya uğradığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız'' ifadelerini kullandı. Kuk, şunları kaydetti:

''Menfur olayın meydana geliş biçimi ve sonrasında muhatap karşı tarafın basına verdiği demeçlerden de anlaşılacağı üzere, saldırının planlı bir şekilde yapıldığı aşikardır.

Öncelikle saldırıya uğrayan meslektaşımız ve yol arkadaşımız Sayın Mehmet Gem’e geçmiş olsun diyor, saldırıyı gerçekleştiren ve organizasyonunda yer alan kişileri şiddetle kınıyoruz.

Mehmet Gem, aklını ve kalemini kiraya vermeyen, inandığını eğip bükmeden söyleyen, hiçbir zaman akçeli işlerin içinde bulunmayan bir meslektaşımızdır. Yıllardan beri turizm ve seyahat acentelerinin menfaatlerini savunmuş, doğru bildiğinden şaşmayan ve bu uğurda her türlü bedeli ödemeyi göze almış çok değerli bir dost, arkadaş ve meslektaşımızdır.''

Bu haber 510 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Adana Havaalanı kapatılmasın, yatırımlarla iyileştirilsin"
Acentelerin evden çalışma süresi  yine uzatıldı
Acentelerin evden çalışma süresi yine uzatıldı