Susanoğlu sahilinde gece denetlemesi

Susanoğlu sahilinde gece denetlemesi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, personelle bayramlaşma ve CHP Danışma Kurulu Toplantısı için gittiği Anamur’dan dönüşte, işletmesi Denizkızı Turizm A.Ş.’de olan Susanoğlu sahilinde gece yarısı incelemelerde bulundu.

11 Ağustos 2019 - 12:35 - Güncelleme: 14 Ağustos 2019 - 10:22

Tatilciler, bölge sakini ve esnafla bir araya gelen Seçer,  talep ve önerileri ilk ağızdan dinleyerek, gerekli işlemlerin yapılması için ilgili birimlere yönlendirdi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Anamur ve Bozyazı’daki personelle bayramlaşma ve CHP Anamur İlçe Danışma Kurulu için gittiği Anamur’dan dönerken Denizkızı Turizm A.Ş. tarafından işletilen Susanoğlu sahilinde gece yarısı incelemelerde bulundu ve Büyükşehir’in sorumluluğunda olan alanları gözlemledi.

Tatilciler, bölge sakini ve esnafla bir araya gelen Seçer, herkesle tek tek ilgilendi. Seçer, vatandaşların ve tatilcilerin talep ve önerilerini ilk ağızdan dinleyerek, gerekli işlemlerin yapılması için ilgili birimlere yönlendirdi.

Seçer, Büyükşehir’in sorumluluk sahasındaki alanlarda denetleme yaptı

Yaz aylarında tatilcilerin gözdesi olan Susanoğlu sahilini gezen Seçer, Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk sahasındaki alanlarda denetleme yaptı. Seçer, akşam serinliğinde sahilde oturan tatilcileri, belde sakinlerini ve sahil boyunca stant kuran esnafı da selamlayarak, talep ve önerilerini dinledi.

Tatilcilerin ve belde sakinlerinin sahille ilgili düşüncelerini, görüş ve önerilerini dinleyen Seçer, daha güzel bir sahil ve temiz bir deniz için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundu. Ardından sahil boyunca gezerek stant kuran esnafla bir araya gelen Başkan Seçer, sıkıntıları dinleyip, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

Bu haber 666 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bir milyonuncu yolcuya özel karşılama
Bir milyonuncu yolcuya özel karşılama
THY Rovaniemi'ye sefer başlattı
THY Rovaniemi'ye sefer başlattı