The land Of Legends markası dünyaya yayılıyor

The land Of Legends markası dünyaya yayılıyor

Rixos Hotels’in yanında The land Of Legends’ı da dünyada büyütmek istediklerini de ifade eden Fettah Tamince, 1 ay sonra çok önemli bir ülkede 2. The Land of Legends’ı dünyaya duyuracaklarını söyledi.

09 Mayıs 2019 - 14:20 - Güncelleme: 10 Mayıs 2019 - 16:16

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) olağan toplantısı Akra Barut Otel’de iftar sonrası gerçekleştirildi. Çok sayıda SİAD Temsilcisinin de katıldığı İftar ve Olağan toplantının konuğu Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince oldu. 'Başarılı Bir Marka Yaratmada Küresel Vizyon' konulu konuşmasını yapan Tamince’yi çok sayıda YÖRSİAD üyesi dinlerken, gecede yeni YÖRSİAD üyeleri Doruk Özkan, M.Ümran Sarısakal, Nilay Özsan ve Yahya Küçükyılmaz’a konuk Fettah Tamince ve YÖRSİAD Başkanı Aykut Ege tarafından rozetleri takıldı.

YÖRSİAD’ın konuğu olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince de yaptığı konuşmasında, Rixos markasının doğduğu Antalya’nın kendisini için çok önemli olduğunu ve Antalya’nın kendisi için bir sevda olduğunu söyledi.

Bir markanın lidersiz bir yere gelemeyeceğini ifade eden Fettah Tamince, liderin de her zaman önde gözle görülür olmasının gerektiğini söyledi. Tamince “Antalya Türkiye’de çok önemli bir turizm destinasyonu. Antalya 150 milyon geceleme ile dünyanın en önemli turizm merkezlerinden bir tanesi. Antalya elbette çok büyük bir marka. Ama Antalya kendisinden 10 kat küçük yerler kadar dünyada bir algıya sahip değil. Bu hepimizin ortak sorumluluğu.  Antalya’da bugün 200-300 milyon dolarlık beşer, onar, yirmişer tesisi olan çok arkadaşımız var. Ama onların tevazuları ve önde gözükmek istemediklerinden dolayı kendileri çok öne çıkmıyor. Bende tam tersine bir markanın lidersiz çok bir yere gelemeyeceğine inananlardanım. Gözle görülür olmak çalışanlarınız için önemli, sektörünüz için önemli, şirketiniz için önemli, ülkeniz için önemli. Bu konuda tevazuyu açıkçası doğru görmüyorum”

The land Of Legends markası dünyaya yayılıyor

Rixos Hotels’in yanında The land Of Legends’ı da dünyada büyütmek istediklerini de ifade eden Fettah Tamince, 1 ay sonra çok önemli bir ülkede 2. The Land of Legends’ı dünyaya duyuracaklarını söyledi. Tamince, “ Bir ay sonra çok önemli bir ülkede 2. The Land of Legends’ı dünyaya duyuracağız. 3 ülke ile el sıkışmış durumdayız. Toplamda 5-6 tane The Land Of Legens kurmayı planlıyoruz “diye konuştu.

Bu haber 2560 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dehşet saçan taksicinin araç kullanım belgesi iptal edildi
Dehşet saçan taksicinin araç kullanım belgesi iptal edildi
İmara aykırı 1200 kaçak yapıdan 646'sı yıkıldı
İmara aykırı 1200 kaçak yapıdan 646'sı yıkıldı