THY’den aşı açıklaması

THY'den aşı açıklaması

THY, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılmakta olan Covid-19 aşısı programına istinaden; aktif olarak uçuş görevlerini icra eden ekipler için randevu sisteminin haftalık olarak açılmaya başlandığını duyurdu.

30 Mart 2021 - 10:05 - Güncelleme: 31 Mart 2021 - 13:47

THY'den konuyla ilgili yapılan duyuru şöyle:

''Değerli Uçuş Ekiplerimiz,

Sağlık Bakanlığımız tarafından yapılmakta olan Covid-19 aşısı programına istinaden; aktif olarak uçuş görevlerini icra eden ekipler için randevu sistemi haftalık olarak açılmaya başlanmıştır.

Uçuş operasyonlarında ve programlarınızda aksaklık olmaması adına; E-Nabız sistemi üzerinden kontrolü sağlandıktan sonra, aşılama için öncelikli grupta olan ekiplerimizin, randevu tarihi almadan önce, 7/24 görev alan Ekip Çağrı Merkezi ile randevu tarihi belirlenmesi hususunda iletişime geçmesi gerekmektedir.Uygun aşı günü belirlenmesine istinaden, E-Nabız üzerinden belirlenen gün için randevu oluşturulduktan ve Ekip Çağrı Merkezine randevu onay bilgisi verildikten sonra programınızda gerekli güncellemeler yapılacaktır.

Uygulanan aşı programı kapsamında, uçuş ekiplerimizin aşı karneleri ile randevu aldıkları Sağlık birimlerine başvurmaları gerekmekte olup; Covid-19 aşısı uygulandıktan sonra aşı belgesi görselinin VACCINE@THY.COM e-posta adresine gönderilmesi önem arz etmektedir. Aşı uygulanan uçuş ekiplerimizin kural gereği aşının yapıldığı saat itibarıyla uçuşları 48 saat boyunca kapatılacaktır.

Not: Aksaklık yaşanmaması adına ilgili hususta yalnızca Ekip Çağrı Merkezi (0212 463 64 01/ EKIPCALLCENTER@THY.COM ) ile iletişime geçilmesi önem arz etmektedir.''

Bu haber 1143 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antalya'ya gökten Rus turist yağdı
Antalya'ya gökten Rus turist yağdı
Sahili bile özelleştirecekler
Sahili bile özelleştirecekler