TTGA adayı Özyurt’a işadamlarından destek

TTGA adayı Özyurt'a işadamlarından destek

Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Adayı Halil Özyurt’a Marmaris Ticaret Odası'ndan destek geldi.

15 Aralık 2019 - 10:00 - Güncelleme: 17 Aralık 2019 - 11:46

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı, TUROFED Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda BOTAV Başkan Yardımcısı Halil Özyurt, Güney Ege Turistik Otelciler Birliği (GETOB) Başkanı Bülent Bülbüloğlu, BODER Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Kavala, Itır Köylü, Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mutlu Ayhan’ı ziyaret etti.

Marmaris turizm sektörüne yönelik fikir alışverişi yapılan görüşmeye ilişkin MTO Başkanı Ayhan, şunları kaydetti:

 “Marmaris, ülkemizin en önemli turizm destinasyonlarından biri. Yabancı turist tarafından en çok tercih edilen lokasyonlar arasında Marmaris’in tercih edilebilirliğini artırmak için başarılı bir tanıtım çalışmasına ihtiyacımız var. Özellikle son dönemde turizm sektöründe yaşanan talihsiz gelişmeler sonrasında tanıtım konusu daha da büyük önem arzediyor.

ÖZYURT'A DESTEK

Yeni oluşturulan Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın bu anlamda çok faydalı çalışmalar yapacağını umuyorum. Turizm sektörünün başarılı bir ivme kazanmasına yardımcı olacağına inandığım Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı Ege Bölgesi Yönetim Kurulu Adayı Halil Özyurt’a başarılar dilerim. Kendisinin turizm faaliyetlerine büyük katkısı olacaktır. Bizler de Marmaris Ticaret Odası olarak Özyurt’a gereken desteği vereceğiz.” 

Bu haber 936 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Onur Air'in uçakları icraya verildi
Onur Air'in uçakları icraya verildi
Yaz sezonu boyunca operasyonlarını artırıyor
Yaz sezonu boyunca operasyonlarını artırıyor