Turizm-Seyahat kategorisinin de birincisi oldu

Turizm-Seyahat kategorisinin de birincisi oldu

İnternet’in oskarları olarak adlandırılan 16’ncı Altın Örümcek Web Ödülleri Jüri Oylaması sonuçları açıklandı. Daha önce halk oylamasında otel kategorisinde Altın Örümcek’e layık görülen turizm sektörünün inovatif markası Dedeman Hotels & Resorts International, yapılan jüri oylaması sonucu Turizm-Seyahat kategorisinin de birincisi oldu.

15 Kasım 2018 - 00:00 - Güncelleme: 17 Kasım 2018 - 09:09

Bu yıl 16’ncı yılını kutlayan Altın Örümcek Web Ödülleri Jüri Oylaması sonuçları açıklandı. Türkiye'nin en iyi internet ve web uygulamalarının belirlendiği Altın Örümcek Web Ödülleri'nde Dedeman Hotels & Resorts International, Turizm-Seyahat kategorisinde jüri ödülüne layık görüldü.

 

Geçtiğimiz ay halk oylamasıyla Otel kategorisinde Altın Örümcek’in sahibi olan Dedeman Otel Genel Müdürü Emrullah Akçakaya elde ettikleri başarılarla gurur duyduklarını belirterek, “Türk turizm sektörünün önemli markalarından olan Dedeman Otel olarak müşteri memnuniyetini her alanda arttırmaya çalışıyoruz. Bu noktada otellerimizdeki iş süreçlerimizi sürekli iyileştirdiğimiz gibi misafirlerimizin bizimle ilk temas kurdukları, bizimle ilgili ilk intibaı edindikleri web sitemizi de sürekli iyileştiriyor, web ara yüzümüzü misafirlerimizin istek ve beklentilerine cevap verecek şekilde güncelliyoruz. Yaptığımız tüm bu yatırım ve çalışmaların karşılığını böyle önemli bir jüriden ödül alarak görmek hem motivasyonumuzu artırıyor hem de yaptığımız işin doğruluğu konusunda bize güvence oluyor. Dedeman Otelleri olarak her zaman teknolojinin ve yeniliklerin takipçisi olacağımızı, otellerimizi ve Türk turizmini dünya standartlarının ötesine taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizi belirtmek isterim” dedi.

Bu haber 2165 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Adil Ünlü Erdoğan
    5 ay önce
    Söz konusu Yönerge ile öğretmenlerimize ücretsiz giriş hakkı getirilirken, maalesef, turist rehberlerinin kazanılmış hakları ellerinden alınmakta ve mesleki saygınlıkları hiçe sayılmaktadır. Bundan böyle, eylemli ya da eylemsiz olsunlar bütün ruhsatname sahibi rehberlerin karşısına; özel müze girişlerinde de, milli saraylara bağlı mekânlarda da, valilikler, belediyeler vs. gibi kurumlara bağlı yerlerde de hep bu Yönerge çıkartılacaktır. Müsaadenizle, yeni Yönerge ile ilgili bazı konulara ilişkin görüşlerimi paylaşmak istiyorum: - Yeni Yönerge'nin "Ücretsiz Ziyaret Koşulları"nı düzenleyen 4.cü maddesinden bir önceki Yönerge'nin 3.cü maddesinin 9.cu fıkrasında yer a*** "Kültür ve Turizm Bakanlığı kokardını haiz profesyonel turist rehberleri" ifadesi çıkarılmıştır. Kaldı ki, bir süredir, bir önceki Yönerge metninde tahrifat yapılarak, yeni bir yönetim kurulu kararına dayandırılmadan ve hukuksuz bir şekilde bu madde yok sayılmıştır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
19 Mayıs Bayramınız kutlu olsun
19 Mayıs Bayramınız kutlu olsun
Turizm sektörü sosyal medya ve yapay zekayı keşfetti
Turizm sektörü sosyal medya ve yapay zekayı keşfetti