Reklam
  • Reklam
Turizm sezonu kasım sonuna kadar uzayacak

Turizm sezonu kasım sonuna kadar uzayacak

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’deki tesislerin yüzde 85’inin açık olduğunu, doluluk oranlarınında yüzde 60’ın üzerinde olduğunu belirterek, ''Bu şekilde devam etmesi durumunda Kemer’de sezonun Kasım ayına kadar uzaması bekleniyor'' dedi.

03 Eylül 2020 - 10:00 - Güncelleme: 04 Eylül 2020 - 10:05

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer’de herhangi bir Covid-19 hastasının bulunmadığına dikkat çekerek, tatilcileri güvenli bir şekilde Kemer’e beklediklerini söyledi.

“Kemer’de tesislerimizin yaklaşık % 85’i açık. Ortalama doluluk oranları da % 60’ın üzerinde'' Topaloğlu, şunları kaydetti:

''Sayın Kaymakamız ile birlikte yaptığımız toplantı da aldığımız bilgilere göre şu anda Kemer’de Covid-19 hastası yok. En güvenilir tatil beldesi Kemer. Herkes buraya rahatlıkla gelip tatilini yapabilir. Gerçekten de Kemer güvenilir bir kent. Ancak şunu da unutmayalım. Hijyen, sosyal mesafe ve maske konusuna önem vermeliyiz. Hayatımıza giren bu üç özelden asla vazgeçmemeliyiz. Vatandaşlarımızın bu konuya dikkat ettiğini görüyoruz. Ben önümüzdeki günlerin daha iyi olacağını düşünüyorum. Hatta turizmciler bu şekilde devam ederse, sezonun Kasım’ın sonuna kadar uzayacağını söylüyorlar. İnşallah da öyle olur.''

Bu haber 821 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Accor Otel Grubu, 329 milyon avro kar etti
Accor Otel Grubu, 329 milyon avro kar etti
Pandemi otelcilik sektöründe inovasyonu güçlendirdi
Pandemi otelcilik sektöründe inovasyonu güçlendirdi