Turizm taşımacılığının güncel durumu ele alındı

Turizm taşımacılığının güncel durumu ele alındı

Turizm ve Karayolu Ulaştırma Koordinasyon Toplantısı, T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bürokratları, TÜRSAB yetkilileri ve 21 farklı belediyeden temsilcilerin katılımlarıyla Antalya’da gerçekleştirildi.

28 Ocak 2019 - 16:17 - Güncelleme: 31 Ocak 2019 - 09:20

TÜRSAB BYönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ile T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’in yanı sıra; Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri Nezih Hacıalioğlu ve Özgen Uysal, Birliğimiz Karayolu Ulaştırma İhtisas Başkanı Taşkın Arık; T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Korkmaz ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolu Düzenleme Daire Başkanları Kerim Cicioğlu ve Çetin Bahadır ile UKOME Şube Müdürlerinin yer aldığı söz konusu organizasyona, 21 farklı belediyeden de geniş bir katılım sağlandı.

Toplantı kapsamında; ülkemizin turizm taşımacılığı hakkındaki gündem maddeleri, uyumsuzluğa neden olan konular ve güncel durum geniş bir çerçevede ele alınarak, bundan sonraki dönemlerde ülkemizi ziyaret edecek yabancı misafirleri en iyi şekilde ağırlamak amacıyla gerekli olan koşullar üzerinde çalışmalar gerçekleştirildi.

Bu haber 4133 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • HAMZA GÜNER
    11 ay önce
    Bir zahmet ülkenin herhangi bir yerinde sahil otelleri ile merkezlere turist misafirlerimizi taşıyan otobüsleri ne tedbiri kıyafet gözlemci gönderin rezaleti göreceksiniz başka söze gerek yok havaa***ı valizlerin alınmaya başladığı ve tekrar dönüşüne kadar ne yasaniliyor bir günlük belgesel yapın sonra koltuklarimizda top***tı yaparız saygilar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Adana Havaalanı kapatılmasın, yatırımlarla iyileştirilsin"
Acentelerin evden çalışma süresi  yine uzatıldı
Acentelerin evden çalışma süresi yine uzatıldı