Reklam
  • Reklam
Turizm taşımacılığının güncel durumu ele alındı

Turizm taşımacılığının güncel durumu ele alındı

Turizm ve Karayolu Ulaştırma Koordinasyon Toplantısı, T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı bürokratları, TÜRSAB yetkilileri ve 21 farklı belediyeden temsilcilerin katılımlarıyla Antalya’da gerçekleştirildi.

28 Ocak 2019 - 16:17 - Güncelleme: 31 Ocak 2019 - 09:20

TÜRSAB BYönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ile T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’in yanı sıra; Birliğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri Nezih Hacıalioğlu ve Özgen Uysal, Birliğimiz Karayolu Ulaştırma İhtisas Başkanı Taşkın Arık; T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Korkmaz ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolu Düzenleme Daire Başkanları Kerim Cicioğlu ve Çetin Bahadır ile UKOME Şube Müdürlerinin yer aldığı söz konusu organizasyona, 21 farklı belediyeden de geniş bir katılım sağlandı.

Toplantı kapsamında; ülkemizin turizm taşımacılığı hakkındaki gündem maddeleri, uyumsuzluğa neden olan konular ve güncel durum geniş bir çerçevede ele alınarak, bundan sonraki dönemlerde ülkemizi ziyaret edecek yabancı misafirleri en iyi şekilde ağırlamak amacıyla gerekli olan koşullar üzerinde çalışmalar gerçekleştirildi.

Bu haber 668 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Jazeera İstanbul uçuşlarına başladı
Jazeera İstanbul uçuşlarına başladı
Otel kanalizayonunu temizlerken gazdan zehirlenen 7 kişi öldü
Otel kanalizayonunu temizlerken gazdan zehirlenen 7 kişi öldü