Turizmciler misafir ve partnerlerine seslendi

Turizmciler misafir ve partnerlerine seslendi

Otellerin satış ve pazarlama departmanında görev yapan profesyonel turizmciler, hazırladıkları video ile partner ve misafirlerine seslendi. Hazırladıkları videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşan otelciler, “Sizleri özledik” mesajı gönderdi.

04 Mayıs 2020 - 09:50 - Güncelleme: 05 Mayıs 2020 - 09:14

Calista Luxury Resort’ten Gürsey Kaya, Innvista Hotels Belek’ten Cengiz Alper, Kirman Hotels’ten Erdinç Metin, Queenspark Hotels’ten Ahmet Sarıkaya, Sherwood Hotels’ten Barış Aslantürk, Güral Premier Hotels’ten Uğur Taş, MC Hotels’ten Mehmet Azier, Limak Hotels’ten Tolga Barış, Armas Hotels’ten Murat Kula, Papillon Hotels’ten Olga Kryukova, Sealife Group’tan Murat Coşkun, ATG Hotels’ten Irina Radova, Kilit Hospitality Group’tan Güzel Kıyak, Kimeros Park HV’den Mahmut Özmen, Belek Beach Hotel’den Haydar Demirhan, Side Crown Hotel’den Mustafa Cura, Gloria Hotels’ten Inna Pruhlo, Eftalia Hotels’ten Ayhan Doğrul, Aydınbey Hotels’ten Valeria Bilyk, OTI Hotels’ten Osman Aydın, Orange County Hotels’ten Aida Dorbysheva, Side Resort Hotel’den Zafer Çetinkaya, Utopia Hotel’den Evgeniya Kim, Regnum Hotels’ten Zoya Semenova, bir araya gelerek misafir ve partnerlerine seslendikleri videoda “Sizleri çok özledik. Turlarınızı iptal etmeyin, tarihini erteleyin. Turizm yolu barış ve kalkınma yoludur. Her şey güzel olacak” dediler…

Profesyonel otelciler hazırladıkları videoda şu mesajı verdi: “Değerli partnerlerimiz hepimiz için sağlık ve huzur dolu bir 2020 yılı umut ederken, tüm insanlığı etkileyen zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bizler sizlerin Türkiye’deki mesai arkadaşlarınız olarak misafirlerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını önemsiyoruz. Bütün dünyada olduğu gibi bizde şehirlerimizde ve otellerimizde hepimizin sağlığı için yapmamız gereken önlemleri alıyoruz. Turizmin insanları bağdaştıran en kuvvetli sevgi bağı olduğunu biliyoruz. Ve bu zorlu süreci en kısa sürede birlikte aşacağımızı kalpten inanıyoruz. 

Her şey normale dönünce büyük keyifle sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaya devam edeceğiz. Her yıl olduğu gibi güzel bir ülkede en modern otellerde geleneksel misafirperverliğimizle, güneşin sıcaklığıyla misafirlerimizi bekliyor olacağız. Misafirleriniz en güvenilir ve en iyi hizmetleriyle uzun ve temiz plajlarıyla buluşacak. Misafirleriniz gündüzleri dünya tarihine iz bırakmış tarihi mekanları gezerken geceleri modern gösteri ve partilerle devam edecek. Minik misafirlerimizin gün boyu düzenlenen aktivitelerle unutulmaz anlar yakalayacaklar. Tatillerinin son günü sanki evlerinden ayrılıyormuş gibi hüzünlü duygular içindeyken sonraki tatillerinde yine otellerimizi ziyaret etmek için sabırsızlanacaklar.

Biz tüm misafirlerimize bu duyguları yaşatmak için üst seviyedeki hizmet anlayışımızla bekliyoruz. Sizleri çok özledik. Turlarınızı iptal etmeyin, tarihini erteleyin. Turizm yolu barış ve kalkınma yoludur. Her şey güzel olacak, her şey iyi olacak.”

Bu haber 1033 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Amasya'ya 5 yıldızlı otel için imzalar atıldı
Amasya'ya 5 yıldızlı otel için imzalar atıldı
THY iç hat devre ödemesine erteleme
THY iç hat devre ödemesine erteleme